“Nedoporučuji”

Pivoňka Řízková Restaurace
Kuchyně: Česká
Popis: Naše menu nabízí klasické pecky jako telecí řízek, ale i sezónní kousky, které pečlivě vybíráme tak, aby každá Vaše další návštěva byla chutná a radostná. K řízkům čepujeme místní pivo z minipivovaru, připravujeme čerstvé limonády na zapití a každý týden mícháme různé neobyčejné příchutě domácích zmrzlin pro sladkou tečku. Útulná atmosféra v historické renesanční budově se perfektně hodí k našim už klasickým řízkům přes půl talíře,které můžete zapít až třemi pivy ze čtyřmetroveho pivního baru, jež má dostatečné skladovací prostory i pro naši malou restauraci. Nefiltrované a nepasterizované ručně vařené pivo se musí stejně jako čerstvé mléko pečlivě skladovat. Pod teplotou 4°udržujeme sudy a pivním vedením vystupuje krátkými trubkami na povrch pod krásnými 7-8°. Romantická zahrada se studní a jezírkem zase poskytuje dostatek místa pro naše bylinky, výběh Vašich dětí na dětském hřišti s houpačkou, skluzavkou a lezeckou stěnou, i stínu pod stromy pro čtyřnohé mazlíčky. Od května tak kolem restaurace obrůstá zelená oáza, mezi kterou si budete pochutnávat v letním dni i teplém večeru.

Na konci září jsem navštívila s kamarádkou tuto restauraci. Objednala jsem si řízek s bramborovou kaší, kamarádka si objednala řízek s bramborovým salátem. Bohužel, obě jsme odcházely s pocitem velikého zklamání. Na jídlo jsme čekaly cca hodinu. Bramborová kaše byla studená, k řízku jsem nedostala citron, a bramborový salát byl poněkud nakyslý (záměr??). V této cenové kategorii bych si představovala lepší služby.

Poděkujte uživateli Martinasmejkalova27.

Recenzováno: 3. října 2020

Po dlouhé době jsem nelitoval zaplacených peněz za jídlo a opravdu si to užil . Když mi byla naservírovaná polévka - vývar, tolik masa a játrových knedlíčků jsem doposud v žádné restauraci v polévce nedostal. Šťouchané brambory super a řízek smažený na pánvi ne umořený standardně ve friťáku s parmazánem byl super. Lepší řízek jsem doposud nejedl a nevěřil, že řízek může být tak chutný pokrm. Pokud opět pojedu kolem určitě se stavím .

Poděkujte uživateli joskaas.
Recenzováno: 5. září 2020

Restauraci jsme navštívili na základě pozitivních recenzí, takže věřím, že náš zážitek byla výjimka. Čekání na jídlo víc než hodinu, hosté u vedlejšího stolu nevydrželi,zaplatili pití a odešli. My vydrželi, přeju jim plnou hospodu, ale nezvládají to. Jídlo bylo velké zklamání. Pod řízkem s brusinkami a omáčkou z kozího sýra jsme si opravdu nepředstavovali vysušený řízek pomatlaný neurčitou asi možná brusinkovou marmeládou a malou mističku studené zakysané smetany bez náznaku chuti kozího sýra. Vídeňský bramborový salát měl křupavé nedovařené brambory, řízek v parmezanovem těstíčku ok, ale jak říká Pohlreich-nic o čem by člověk psal domu, celkově. Dojedené jídlo, tedy talíře, jsme měli na stole opět víc než 20 minut.Vizuálně jídlo vypadalo hezky. Chuťově si lepší řízek s kaší uděláte doma.

Poděkujte uživateli U1639CZrobertb.
986michaelas, Vlastník v zařízení Pivoňka Řízková Restaurace, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. září 2020

Krásný den,

Děkujeme za Vaši návštěvu. Moc nás mrzí Vaše zklamání, tento den jsme měli rezervované celé vnitřní prostory pro velkou skupinu, bylo to jedinkrát za sezónu, kdy jsme přijali tak velkou společnost najednou. Kolegyně Vás na tuto skutečnost upozornila, s delším čekáním jste souhlasili. Snažili jsme se Vám vyjít vstříc s usazením na zadní terasu, která slouží pouze jako terasa pro hotelové hosty. Určitě je lepší řešit stížnost přímo na místě, kdy bych Vám mohli nabídnout jinou přílohu apod. Kuřecí řízek připravujeme s vařenou červenou řepou, brusinky do řízků nepoužíváme. Když se Vám řízek s kaší doma vařit chtít nebude, budeme se těšit na další návštěvě a třeba budete tentokrát spokojenější :)

Recenzováno: 17. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsme navštívili s rodinou na oběd. Prostředí příjemné, obsluha také, ale to čekání. Čekali jsme necelou hodinu na jídlo a to i na polévku. Kvalita jídla byla dobrá, celkový dojem kazí celková doba strávená čekáním s dětmi na jídlo.

Poděkujte uživateli Martinntrip.
Recenzováno: 11. srpna 2020

Krutí řizek s medem naprostá bomba, řízek z panenky taky super. Obsluha velmi milá ale měla toho moc...prostředí skvělé, pivko trošku zklamání ale všem vřele doporučuji k návštěvě, je to TOP podnik :)

Poděkujte uživateli Komy18.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivoňka Řízková Restaurace, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Pivoňka Řízková Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!