“Vynikající čokoláda!”

Omnes Caffe Arleta
Recenzováno: 15. listopadu 2017

Cca po roce a půl jsme se vrátili do této skvělé kavárny a byli jsme opět moc spokojeni. Na základě předcházející recenze od Ácy jsem ochutnala i horkou čokoládu a nechala se poučit o způsobu přípravy. Čokoláda byla opravdu výborná a připravují ji prý z těch malých čokoládových "chipsů", které zde dostanete ke kávě:)
Takže opět velká spokojenost, při příští návštěvě Krumlova sem moc rádi opět zavítáme.

2  Poděkujte uživateli KajaKlarka.

Recenzováno: 28. října 2017 prostřednictvím mobilu

Čokoláda zklamala mé očekávání pravděpodobně ji zde dělají z prášku. Nedoporučuji. Jinak příjemné prostředí, o to větší šok, že se vám v prodejně čokolády odváží prodat tento nápoj z prášku.

2  Poděkujte uživateli Áca R.
Radka V, Vlastník v zařízení Omnes Caffe Arleta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. října 2017

nevíme kde se u Vás vzala domněnka "pravděpodobně práškové čokolády".
Obsluha kavárny by Vám na případný Váš dotaz ráda odpověděla a uvedla by tuto milnou, Vámi pravděpodobnou domněnku na pravou míru.
Horká čokoláda se u nás připravuje jen z pravé čokolády.

S pozdravem, Lubomír Viktorín

Recenzováno: 14. května 2017 prostřednictvím mobilu

Vynikající deserty, velký výběr pralinek a čokolád. Příjemné pohodové prostředí. Doporučuji navštívit.

Poděkujte uživateli Companion709936.
Recenzováno: 8. května 2017

V Krumlove jsme vzdy navstivili nekolik kavaren, ale pokazde se radi vracime prave do Omnes Caffe Arleta, kde nam kava chutnala nejvice. Prijemna obsluha je zde standardem, stejne jako ciste a utulne prostredi. Kavarna je v samem centru mesta. Doporucujeme.

Poděkujte uživateli IvetaUP.
Recenzováno: 18. dubna 2017

Sladká tečka po dobrém obědě s vynikající kávou. Velký výběr pralinek, marcipánu, čokolády, italská káva a čaje ze Srí Lanky.

Poděkujte uživateli MrCejcha.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Omnes Caffe Arleta, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Omnes Caffe Arleta? Sdílejte své zkušenosti!