“pohlazení po duši”

Omnes Caffe Arleta
Recenzováno: 28. března 2018

Klidné prostředí a vstřícná obsluha.
Velký výběr kávy a čokoládových pralinek s různou příchutí + zákusky.
Kdo si chce pochutnat a odpčinout tělu, vřele doporučuji.
Platba lze i kartou.

Poděkujte uživateli Milan P.

Recenzováno: 9. února 2018 prostřednictvím mobilu

Zrovna jsme šli s přítelkyní kolem a uviděl jsem, že mají domácí čokoládu, dezerty a italskou kávu, tak jsem si dal sice tu kávu Irskou a velmi dobrá, dále jsme měli ovocný dort a 3 právníky a vše super, prostředí o obsluha na jedničku! Děkujeme

Poděkujte uživateli Ondra K.
Recenzováno: 28. prosince 2017 prostřednictvím mobilu

Dala jsem si Baron Caffe a manžel Irish Caffé, oběma velice chutnala. Zákusek broskev a jahody luxusní lehký. Ceny jsou přiměřené kvalitě kávy, kterou si můžete zde i koupit. Mají veliký výběr čokolády různých druhů a čaje. Ty si můžete vyzkoušet a poté také koupit. Obsluha byla taktéž příjemná milá a rychlá. Určitě se sem budu vracet.

Poděkujte uživateli Zdeňka K.
Recenzováno: 15. listopadu 2017

Cca po roce a půl jsme se vrátili do této skvělé kavárny a byli jsme opět moc spokojeni. Na základě předcházející recenze od Ácy jsem ochutnala i horkou čokoládu a nechala se poučit o způsobu přípravy. Čokoláda byla opravdu výborná a připravují ji prý z těch malých čokoládových "chipsů", které zde dostanete ke kávě:)
Takže opět velká spokojenost, při příští návštěvě Krumlova sem moc rádi opět zavítáme.

2  Poděkujte uživateli KajaKlarka.
Recenzováno: 28. října 2017 prostřednictvím mobilu

Čokoláda zklamala mé očekávání pravděpodobně ji zde dělají z prášku. Nedoporučuji. Jinak příjemné prostředí, o to větší šok, že se vám v prodejně čokolády odváží prodat tento nápoj z prášku.

2  Poděkujte uživateli Áca R.
Radka V, Vlastník v zařízení Omnes Caffe Arleta, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. října 2017

nevíme kde se u Vás vzala domněnka "pravděpodobně práškové čokolády".
Obsluha kavárny by Vám na případný Váš dotaz ráda odpověděla a uvedla by tuto milnou, Vámi pravděpodobnou domněnku na pravou míru.
Horká čokoláda se u nás připravuje jen z pravé čokolády.

S pozdravem, Lubomír Viktorín

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Omnes Caffe Arleta, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Omnes Caffe Arleta? Sdílejte své zkušenosti!