“Doporučuji!”

Restaurace Jelenka
Recenzováno: před 3 týdny prostřednictvím mobilu

Doporučuji! Rozhodně si vyberete. Já se rozhodla pro hovězí líčka a musím uznat, že tak dobré jsem nikde snad neměla. Opravdu spokojenost a milý personál. :)

Poděkujte uživateli nerniss.

Recenzováno: 17. září 2020

Fantastické prostředí, nejlepší jídlo v Krumlově s velice milou obsluhou za dobrý ceny. Doporučuji navštívit.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli Terezacek_91.
Recenzováno: 25. srpna 2020

Výběr sice menší ale jídlo výborné, vůbec jsme nečekaly do 10 minut na stole. Nemáme co vytknout. Cena za Pampeliškovou limonádu, švestkového Bernarda ( který je luxusní) vepřový řízek a kuřecí 437,-.

Poděkujte uživateli ka_enkav2019.
Recenzováno: 18. srpna 2020

Vzhled restaurace uprostřed parkoviště na první pohled odrazuje od návštěvy,ale kdo vstoupí dovnitř,nebude litovat. Ochotná a rychlá obsluha,jídlo naprosto fantastické!!! Můžeme jen doporučit.

Poděkujte uživateli 885zuzanav.
Recenzováno: 13. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo a milá obsluha všichni jsme spokojeni. Doporučuju, ceny jsou tu lidové a za ty prachy perfektní jídlo.

Poděkujte uživateli janmaty.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Jelenka, si také prohlíželi

Český Krumlov, Jihočeský kraj

Už jste navštívili Restaurace Jelenka? Sdílejte své zkušenosti!