Hotel Konvice(Český Krumlov)
93 US$
Upozornění na slevy! 13 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 13 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 107 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Gold Hotel(Český Krumlov)
69 US$
  • Bezplatné parkování
Upozornění na slevy! 44 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 44 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 123 US$/noc.

Hotel Old Inn(Český Krumlov)
144 US$
87 US$
Upozornění na slevy! 19 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 19 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 107 US$/noc.

Penzion Delanta(Český Krumlov)(Skvělá hodnota!)
63 US$
61 US$
Expedia.com
  • Bezplatné parkování
Hotel Zlaty Andel(Český Krumlov)
108 US$
105 US$
  • Restaurace
Upozornění na slevy! 28 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 28 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 145 US$/noc.

Pension U Hada(Český Krumlov)(Skvělá hodnota!)
Zarezervujte nyní, zaplaťte při pobytu
56 US$
Hotels.com
  • Wi-Fi zdarma
Penzion Weber(Český Krumlov)(Skvělá hodnota!)
57 US$
378 US$
Agoda.com
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 20. června 2014

Toto místo jsme objevili, když jsme hledali nějakou hezkou restauraci s rozumnými cenami, kde bychom se navečeřeli. Mají tam venku takové hezké místo vzadu, kde seděla početnější skupinka žen a další lidé seděli u několika menších stolů. Nejdříve byl obsluhující personál velmi pozorný, ale když se skupina žen zvedla k odchodu, aniž by pojedly, přepadlo nás tušení, že něco není v pořádku. Na jídlo jsme čekali zhruba hodinu, a to restaurace nebyla plná. Kdysi ochotný personál s námi vůbec nekomunikoval, aby nám dali vědět, kdy bude jídlo hotové. Vlastně úplně přestali vycházet ven, přesvědčit se, zda nechceme něco dalšího k pití nebo aby nám nabídli košík s pečivem, které bychom mohli uždibovat, zatímco jsme čekali na své jídlo.

Jídlo bylo OK (nic velkolepého), ale dorazilo po dvou porcích s 5minutovými rozestupy (možná je to evropská záležitost, protože to tady bývá běžné). Už bych tu znovu nejedla, vím, že to nebyla chyba servírky, ale trocha komunikace je přece jen důležitá...

Poděkujte uživateli Sarah W.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Recenzováno: 2. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: duben 2018, cestoval(a) v páru
Recenzováno: 29. prosince 2017

Tip ohledně pokoje: You will have to carry your own bags up a steep stairway.
Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) v páru
Recenzováno: 29. prosince 2017