“Historické interiéry v hotelu”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 5 dalších stránek!
Svambersky dum Hotel
Recenzováno: 16. května 2017 prostřednictvím mobilu

V hotelu i restauraci čisto, útulno, navzdory prkenným podlahám a vrzajícím postelím. Usínání lehce rušeno nedalekým music barem, se zavřenými okny to šlo. Ocenili jsme hlavně bezproblémový příjezd s rychlým odbavením (měli jsme rezervováno a zaplaceno předem). Parkování také bez problému, odvezli nám auto na odstavné parkoviště (klíče od auta zůstaly na recepci hotelu Zlatý Anděl), jen ta cena 240kč za den je přehnaně vysoká ;-(

Datum pobytu: květnu 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Zdenek N.

Recenzováno: 26. února 2017

Průměrný malý hotel asi ve všech ohledech. Umístění blízko centra je praktické (s výjimkou parkování), v Krumlově poměrně běžné. Čistota mírně podprůměrná, vybavení dobré až na postele, ty byly špatné. Snídaně ani jídlo obecně zde nenadchne, neurazí, za to obsluha neochotná (asi také tím, že jsme nebyli zahraniční hosté).

• Datum pobytu: únoru 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Václav P.
Recenzováno: 29. srpna 2016

V hotelu jsme byli ubytováni na jednu noc a docela jsem se na hotel těšila. Bohužel ubytování nesplnilo mé očekávání. Pokoj byl dle mého docela obyčejný, ale prostorný. Jako plus hodnotím, že se hotel nachází v centru města. Co mi vadilo, tak že v koupelně na dlažbě byly cizí vlasy a tím nemyslím jeden vlas, ale viděla jsem jich tam několik. Sem tam jsem v pokoji zahlédla nějakou tu pavučinku. Celkově na mě bohužel pokoj nepůsobil čistým dojmem. Snídaně bych také hodnotila průměrně, byl k dispozici standardní výběr - pečivo, sýry, salámy, šunka, máslo, marmeláda, vajíčka, něco sladkého v podobě štrúdlu a k pití čaj, káva a džus....
Wifi byla k dispozici pouze ve společných prostorách, na pokoji nikoliv.
Myslím si, že za cenu, za kterou hotel nabízí ubytování se dá v Krumlově sehnat i něco lepšího. Příště bych zřejmě volila jiné ubytování. Bohužel.

• Datum pobytu: srpnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli aklly.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 20. června 2014

Toto místo jsme objevili, když jsme hledali nějakou hezkou restauraci s rozumnými cenami, kde bychom se navečeřeli. Mají tam venku takové hezké místo vzadu, kde seděla početnější skupinka žen a další lidé seděli u několika menších stolů. Nejdříve byl obsluhující personál velmi pozorný, ale když se skupina žen zvedla k odchodu, aniž by pojedly, přepadlo nás tušení, že něco není v pořádku. Na jídlo jsme čekali zhruba hodinu, a to restaurace nebyla plná. Kdysi ochotný personál s námi vůbec nekomunikoval, aby nám dali vědět, kdy bude jídlo hotové. Vlastně úplně přestali vycházet ven, přesvědčit se, zda nechceme něco dalšího k pití nebo aby nám nabídli košík s pečivem, které bychom mohli uždibovat, zatímco jsme čekali na své jídlo.

Jídlo bylo OK (nic velkolepého), ale dorazilo po dvou porcích s 5minutovými rozestupy (možná je to evropská záležitost, protože to tady bývá běžné). Už bych tu znovu nejedla, vím, že to nebyla chyba servírky, ale trocha komunikace je přece jen důležitá...

Poděkujte uživateli Sarah W.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Recenzováno: 25. září 2017 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli monica n.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Českém Krumlově.
0,4 km daleko
Hotel Zlaty Andel
Č. 4 z 21 – Český Krumlov
294 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Svambersky dum Hotel? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Svambersky dum Hotel

Adresa: Soukenicka 35, Český Krumlov, Česká republika
Lokalita: Česká republika > Čechy > Jihočeský kraj > Český Krumlov
Vybavení:
Styl hotelu:
Č. 16 z 21 hotelů – Český Krumlov
Rozsah cen: 1 218 Kč–3 459 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 3 — Svambersky dum Hotel 3*
Pokoje: 6
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Expedia, Hotels.com a Agoda. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Svambersky dum Hotel. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?