Hotel Konvice(Český Krumlov)
Bezplatné zrušení do 21. 07.
93 US$
Booking.com
Upozornění na slevy! 13 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 13 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 107 US$/noc.

Analyzujeme ceny za 60denní období a porovnáváme Váš výběr s průměrnými cenami srovnatelných pobytů, abychom Vám zajistili tu nejlepší možnou nabídku.

Hotel Old Inn(Český Krumlov)
139 US$
87 US$
Booking.com
Upozornění na slevy! 14 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 14 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 101 US$/noc.

Hotel Růže(Český Krumlov)
85 US$
81 US$
  • Bezplatné parkování
Upozornění na slevy! 31 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 31 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 118 US$/noc.

Penzion Delanta(Český Krumlov)(Skvělá hodnota!)
63 US$
61 US$
Expedia.com
  • Bezplatné parkování
Pension U Hada(Český Krumlov)(Skvělá hodnota!)
Zarezervujte nyní, zaplaťte při pobytu
56 US$
Expedia.com
  • Wi-Fi zdarma
Hotel Zlaty Andel(Český Krumlov)
108 US$
102 US$
  • Restaurace
Upozornění na slevy! 48 % pod průměrnou cenou

Nalezená cena je o 48 % nižší než průměrná cena v tomto hotelu, která činí 197 US$/noc.

Penzion Weber(Český Krumlov)(Skvělá hodnota!)
57 US$
407 US$
378 US$
Agoda.com
Recenzováno: 26. února 2017

Průměrný malý hotel asi ve všech ohledech. Umístění blízko centra je praktické (s výjimkou parkování), v Krumlově poměrně běžné. Čistota mírně podprůměrná, vybavení dobré až na postele, ty byly špatné. Snídaně ani jídlo obecně zde nenadchne, neurazí, za to obsluha neochotná (asi také tím, že jsme nebyli zahraniční hosté).

• Datum pobytu: únor 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Václav P.
Recenzováno: 29. srpna 2016

V hotelu jsme byli ubytováni na jednu noc a docela jsem se na hotel těšila. Bohužel ubytování nesplnilo mé očekávání. Pokoj byl dle mého docela obyčejný, ale prostorný. Jako plus hodnotím, že se hotel nachází v centru města. Co mi vadilo, tak že v koupelně na dlažbě byly cizí vlasy a tím nemyslím jeden vlas, ale viděla jsem jich tam několik. Sem tam jsem v pokoji zahlédla nějakou tu pavučinku. Celkově na mě bohužel pokoj nepůsobil čistým dojmem. Snídaně bych také hodnotila průměrně, byl k dispozici standardní výběr - pečivo, sýry, salámy, šunka, máslo, marmeláda, vajíčka, něco sladkého v podobě štrúdlu a k pití čaj, káva a džus....
Wifi byla k dispozici pouze ve společných prostorách, na pokoji nikoliv.
Myslím si, že za cenu, za kterou hotel nabízí ubytování se dá v Krumlově sehnat i něco lepšího. Příště bych zřejmě volila jiné ubytování. Bohužel.

• Datum pobytu: srpen 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli aklly.
Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 20. června 2014

Toto místo jsme objevili, když jsme hledali nějakou hezkou restauraci s rozumnými cenami, kde bychom se navečeřeli. Mají tam venku takové hezké místo vzadu, kde seděla početnější skupinka žen a další lidé seděli u několika menších stolů. Nejdříve byl obsluhující personál velmi pozorný, ale když se skupina žen zvedla k odchodu, aniž by pojedly, přepadlo nás tušení, že něco není v pořádku. Na jídlo jsme čekali zhruba hodinu, a to restaurace nebyla plná. Kdysi ochotný personál s námi vůbec nekomunikoval, aby nám dali vědět, kdy bude jídlo hotové. Vlastně úplně přestali vycházet ven, přesvědčit se, zda nechceme něco dalšího k pití nebo aby nám nabídli košík s pečivem, které bychom mohli uždibovat, zatímco jsme čekali na své jídlo.

Jídlo bylo OK (nic velkolepého), ale dorazilo po dvou porcích s 5minutovými rozestupy (možná je to evropská záležitost, protože to tady bývá běžné). Už bych tu znovu nejedla, vím, že to nebyla chyba servírky, ale trocha komunikace je přece jen důležitá...

Poděkujte uživateli Sarah W.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.co.uk. Zobrazit originál
Recenzováno: 2. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Datum pobytu: duben 2018, cestoval(a) v páru
Recenzováno: 29. prosince 2017

Tip ohledně pokoje: You will have to carry your own bags up a steep stairway.
Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) v páru