“Dobré pivo a dobrý oběd”
Recenze U Krale Jiriho

U Krale Jiriho
Č. 4 z 46 Restaurace v Chebu
Recenzováno: 3. října 2020

Po procházce po Chebu a návštěvě hradu jsme dostali hlad a žízeň a tak jsme navštívili zdejší restauraci. Vúbec jsme neprohloupili, protože jídlo bylo dobré a pivo vynikající

Poděkujte uživateli roka66.

Recenzováno: 29. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Tanková Plzeň, točená birell, točená kofola chutné jídlo, polední meníčka, příjemná obsluha, centrum města, náměstí.

Datum návštěvy: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli uhradu.
Recenzováno: 27. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Jídlo výborné, ceny poměrně nízké. Obsluha rychlá, nijak přehnaně "přívětivá", ale profesionální. Rádi se vrátíme.

Poděkujte uživateli Jan_Kreps.
Recenzováno: 15. srpna 2020

Podle této stránky by se měla v restauraci podávat večeře, což neni pravda, již po 7 hodině nám servírka oznámila "už nevěříme" a odběhla pryč. Nevím jestli je to tím že již v tuto dobu je hospoda narvaná opilci. Jinak pivo bylo dobré....

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli 234nor234.
Recenzováno: 8. srpna 2020

Výborne jídlo Velké porce Dobrá chuť Možná milejší a rychlejsi obsluha ale mají toho hodně...Doporucuji

Poděkujte uživateli Claire19755.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo U Krale Jiriho, si také prohlíželi

Cheb, Karlovarský kraj

Už jste navštívili U Krale Jiriho? Sdílejte své zkušenosti!