“Zmrzlinu v Chebu jen tady”
Recenze Gelateria Corso

Gelateria Corso
Č. 1 z 2 Dezerty v Chebu
Recenzováno: 3. října 2020

Při naší krátké návštěvě Chebu jsme nemohli vynechat návštěvu této destinace. Prostě nikde jinde si v Chebu zmrzlinu nedávejte

Poděkujte uživateli roka66.

Recenzováno: 15. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Opravdu nejlepší zmrzlina v západních Čechách. Obsluha příjemná. Občas se během dne vytvoří opravdu dlouhá fronty, která občas některé zákazníky odradí, což je škoda, zmrzlina je opravdu vynikající.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 234nor234.
Recenzováno: 27. července 2020

Při dovolené v Mariánských Lázních jsme si udělali i výlet do Chebu, a to právě hlavně kvůli místní řemeslné domácí zmrzlině. Dali jsme si zmrzlinový pohár s ledovou kávou a musíme říct, že jsme nikde neměli lepší. Jediná nevýhoda tohoto podniku je jen ta, že ho máme daleko :) Kdo chcete ochutnat výbornou zmrzlinu a kávu, tak jedině doporučujeme! Kvalitní a poctivé, škoda, že takových podniků není více :)

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Odyssey27109986912.
Recenzováno: 28. května 2020 prostřednictvím mobilu

Naprosto skvělé místo. Obsluha moc příjemná a lepší zmrzlina široko daleko není! Co se týká druhů zmrzlin- jedna lepší než druhá!

Datum návštěvy: květen 2020
Poděkujte uživateli lindahX6552GV.
Recenzováno: 30. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší zmrzlina jakou jsme snad kdy jedli, ani v chorvatsku ani v itálii jí nedělaj tak poctivě z ovoce :) kopeček hraničí s horou ale tak to má být , ne ty řezaný dětský kopečky. Kdo má rád zmrzlinu a chce jí pravou z ovoce a ne umělou tak se zde zastavte :)

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli DR1989SR1993.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Gelateria Corso, si také prohlíželi

Cheb, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Gelateria Corso? Sdílejte své zkušenosti!