“Útulné”

Bagel Lounge Cheb
Č. 1 z 46 Restaurace v Chebu
Recenzováno: 4. října 2020

Pěkné, útulné . Jídlo rychle přípravené a hlavně chutné! Milý a ochotný personál. Snídani nám připravili i po 12h. Vyšli ve všem vstríc

Poděkujte uživateli 514v_clavk.
kristyynafl, Manažer v zařízení Bagel Lounge Cheb, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. října 2020

Děkujeme Václave :-) Přijdte zas

Recenzováno: 4. října 2020

Skvělý michelinský bagel s kachnou, domácí limča taky moc fajn. Za obsluhou se budeme také rádi vracet.

Poděkujte uživateli Daliborkv.

Dobrý den Dalibore,
Moc děkujeme za recenzi :-)

Recenzováno: 30. září 2020

Příjemné prostředí i obsluha, jídlo bylo výborné, předčilo očekávání, rozhodně doporučujeme k návštěvě! :)

Poděkujte uživateli pisisek.
kristyynafl, Manažer v zařízení Bagel Lounge Cheb, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. října 2020

Jeee tak to jsme moc rádi. Děkujeme a budeme se těšit i na příště.

Pěkný den,
Kristýna Bártová

Recenzováno: 30. září 2020

Velmi milá a příjemná obsluha, která se neustále starala o to, aby nám nic nechybělo. ❤️ Jídlo vynikající a poctivé. Jak vevnitř, tak venku moc hezké posezení. Jediné co bych vytkla, tak je káva. Určitě by mohla být lepší. Jinak celkový dojem super a budu se sem ráda vracet.

Poděkujte uživateli P9274RAmonikad.

Dobrý den Moni :-)
Jsem moc ráda, že se \vám u nás líbilo. Budu se velice těšit i na Vaše další návštěvy.

Hezký den,
Kristýa Bártová

Recenzováno: 29. září 2020

Nedělní návštěva nás nadchla, příjemný přístup obsluhy k dospělákům i dětem, chutné jídlo, příjemné prostředí, zkrátka všechno v nejlepším pořádku. Není co vytknout.

Poděkujte uživateli Vlasta665601.
kristyynafl, Jiné v zařízení Bagel Lounge Cheb, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2020

Moc děkujeme za krásnou recenzi, velmi nás těší, že jste byli spokojeni :-)

Hezký den,
Kristýna Bártová

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bagel Lounge Cheb, si také prohlíželi

Cheb, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Bagel Lounge Cheb? Sdílejte své zkušenosti!