“Velmi chutná večeře”

Ocean Spice,indická Restaurace
Č. 29 z 46 Restaurace v Chebu
Recenzováno: 7. října 2020

Jídlo bylo relativně rychle připraveno, teplé a vynikající! V porovnání s ostatními restauracemi v Chebu trochu dražší, ale stojí to určitě za to.

Dávám 4* protože tohle byla první návštěva a nemohu hodnotit jídla, která jím poprvé.

Byl jsem příjemně překvapen, čekal jsem popravdě větší porci ale byl jsem syt. Omáčka u kuřecí Malai Tikka byla krémová, hustá a celé jídlo chutnalo úchvatně!
Obsluha příjemná, ptá se často zda máte všechno.
Indické jídlo opravdu připravují indové!
Docela mě zklamaly předkrmy, přesněji Kuře Tikka 6ks, kdy za 120Kč jsem nečekal 6 (opravdu) malých kousků kuřecího. Chuťově ale výborné a silně kořeněné.
Trochu menší a spíše klasická nabídka nápojů.
V ulici vedle se dá zaparkovat, ale většinou je to plné.

Určitě doporučuji všem, kteří chtějí ochutnat něco exotičtějšího než guláš.

3.8/5

Poděkujte uživateli pinkmcfloyd.
Recenzováno: 28. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavé chutě připravených indických specialit.Doporučuji.Příjemná obsluha a rychlá příprava pokrmu.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli pkarlicek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Ocean Spice,indická Restaurace, si také prohlíželi

Cheb, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Ocean Spice,indická Restaurace? Sdílejte své zkušenosti!