“Dobré jídlo, mírné nedostatky”
Recenze Bar Incognito

Bar Incognito
Č. 2 z 43 Restaurace v Chebu
Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Restauraci jsem navštívila na základě recenzí na TripAdvisoru. Našla jsem ji naprosto bez problémů a to nejsem z Chebu. Okolí moc pěkné není a restaurace zvenčí příliš neláká. Uvnitř nás přivítala poměrně milá servírka a usadila nás ke stolu. Prostředí restaurace mě nijak nezaujalo, je poměrně studené, ale ne nepříjemné. Hudba fajn, nerušivá. Menu sestavené dobře, na výběr je tak akorát, nečekejte restauraci s desítkami jídel. Dala jsem si selátko s dýňovými taštičkami a petrželovým pyré. Jídlo bylo vynikající, chuťově velice povedené i když porce by mohla být trošku větší. Cena jídla byla totiž poměrně vysoká, něco málo přes 300 Kč a to není málo vzhledem k lokalitě. K pití jsem si dala čaj, který bych ocenila kdyby byl servírován v konvičce namísto mini hrnečku, kde bylo navíc vody do 3/4. Celkově hodnotím restauraci pozitivně, ale ještě si myslím, že je co pilovat.

Poděkujte uživateli al_b_tag2017.

Recenzováno: 10. října 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsem az zaskocen jidlem v teto restauraci. Vse bylo naprosto super. Dynova polevka bomba, divoka kachna s petrzelovym pyre bomba, tatarak bomba, hamburger bomba. Prijemne prostredi,prijemna obsluha.Vsem doporucuji.

1  Poděkujte uživateli 541ji_k.
Recenzováno: 31. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Občas zavítáme na oběd či večeři. Jídlo mě nikdy nezklamalo. Kvalitní potraviny a skvěle dochucené jídla. Mohu jen dopurucit.

Poděkujte uživateli marcopulos1.
Recenzováno: 7. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Tohle nemají, tamto došlo, předražené, obsluha dlouholetá a stejně bez zkušeností, grilovaná zelenina jako příloha neexistuje, fazolové lusky ke steaku také ne, na steaky jen jeden druh masa. Není to moje první návštěva a opět mě nepřekvapili. Osobně už nepřijdu.

Poděkujte uživateli petrd156.
Mišička Š, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Bar Incognito, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. srpna 2019

Dobrý den , ano stává se že občas něco dojde ale protože toho připravujeme pouze tolik aby bylo vše čerstvé . Pokud není určitá surovina ve skladbě jídel z menu tak jí u nás nenajdete a bohužel nejsme restaurace zaměřená na steaky aby jsme meli více druhu hovězího . Děkujeme za recenzi ale nikdy nebudeme restaurace kde je vyběr ze stovky jídel a příloh .

Recenzováno: 13. července 2019

Rodinná oslava v této restauraci - jídla velmi drahá, porce hodně malé, výběr prakticky žádný, pozdeji se mi udělalo velmi špatne (mé jídlo bylo mastné), obsluha mladá, ale nevlídná... Chybí celková profesionalita, už tento podnik nenavstivim.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Hanninecek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bar Incognito, si také prohlíželi

Cheb, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Bar Incognito? Sdílejte své zkušenosti!