“Jeden z nejlepších gurmánských”

Republika Restaurant & Café
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Jeden z nejlepších gurmánských zážitků, který jsme kdy zažili. Navíc velmi milý a ochotný personál. Doporučujeme!

Poděkujte uživateli lenkak454.

Recenzováno: 18. září 2019

Podle recenze tripadvisor.cz jsme navštívili tuto restauraci a byli jsme nadmíru spokojeni.
Prostředí, obsluha , jídlo vše vynikající .
Pohotové doporučení po dotazu na bezlepkové jídlo. Jídlo bylo vynikající jak z výběru hotovek, tak i z menu. Kluci z obsluhy mají dřevěný motýlek a děvčata puntíkaté šaty Určitě doporučujeme

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli Jana S.
Recenzováno: 9. září 2019

Nejlepší volba na posezení i jídlo v centru :) Úžasné prostředí, vstřícná a usměvavá obsluha. Mohu jen doporučit!

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Barbora Z.
Recenzováno: 10. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Když za gurmánským zážitkem, tak jedině sem. Jejich kuchař je umělec! Zatím mě zde ještě ani jednou nezklamali. Chodím sem na polední menu, na klasické večeře, jednou jsem zkoušela i snídani a také jednou jsme s přítelem byli na zážitkovém valentýnském menu. Moc všem doporučuji

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli 656veronicar.
Recenzováno: 22. července 2019

Příjemné prostředí, profesionální, milá a usměvavá obsluha, dobré jídlo. Čerstvé pivo z pivovaru přímo pod restaurací (nenechte si ujít prohlídku!).

Z piv doporučuji sezónní Spring Ale na jaře, Summer Ale v létě a kdykoliv polotmavou Stulpnerovu 12°!

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli matteacze.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Republika Restaurant & Café, si také prohlíželi

Chomutov, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Republika Restaurant & Café? Sdílejte své zkušenosti!