“Příjemné posezení u kávy v centru Chomutova”
Recenze Alalu Café

Alalu Café
Recenzováno: 2. ledna 2020

Pokud hledáte klidné stylové místo, kde se sejdete s kamarádkou na šálek kávy nebo čaje, je to to pravé místo pro vás. Velmi vkusné vybavení připomínající britské kavárny. Čerstvé zákusky a svačinky, snídaně, zmrzlina neobvyklé chutě (např. rakytníková). Ochotná a příjemná obsluha. Přesto, že byla kavárna zcela plná, nemusely jsme dlouho čekat ani na objednání, ani na objednávku.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli svetlana111rp.

Recenzováno: 8. prosince 2019

Výborná kavárna se sympatickou obsluhou. Krásné prostředí, kvalitní a chutná káva a dezerty. Určitě doporučuji všem.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 685petrg.
Recenzováno: 27. října 2019

Velmi příjemná kavárna s širokou nabídkou domácí produkce, chutné dezerty i svačinky, slušná káva, příjemná obsluha.

Poděkujte uživateli KamilaVrtiskova.
Recenzováno: 5. října 2019

luxusní kavárna ,výborné,velmi dobré zákusky , vynikající káva ,anglickém snídaně ,bezvadná obsluha,doporučuji, naprosto úžasné prostředí

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Zuzana P.
Recenzováno: 16. února 2019

Naprosto luxusní, doporučuji :-) Výborná anglická snídaně, káva, dezert. Prostě krásně strávený čas.

Datum návštěvy: únor 2019
1  Poděkujte uživateli Jana M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Alalu Café, si také prohlíželi

Chomutov, Ústecký Kraj
Chomutov, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Alalu Café? Sdílejte své zkušenosti!