“Vynikají jídlo, prostředí i obsluha”
Recenze Arrigo

Arrigo
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Opravdu krásná, stylová restaurace podle posledních trendů. Jídlo je dražší, ale stojí to za to. Restauraci jsme navštívili několikrát a vždycky jsme byli opravdu spokojený. Losos na dřevě lahůdka, testoviny s lanýži a kaštanovým pyré vynikající atd. Dorty a znrzlina je vlastní výroby. Opravdu doporučuju navštívit. Za mě konečně dobrý podnik v Děčíně.

Poděkujte uživateli 485misad.

Recenzováno: 3. října 2020 prostřednictvím mobilu

Místo krásné, obsluha příjemná, ale... Bohužel mne zklamalo malé množství vegetariánských jídel (našla jsem jedno - dýňové noky), takže bohužel asi delší dobu znovu nedorazím, když nemám moc jiné volby. Přítel měl vývar, který nebyl špatný, ale chuťově nebyl nijak výrazný a množství přílohy k hlavnímu chodu bylo, z mého pohledu prostě malé. Chápu, že se to tak v lepších restauracích asi dělá, ale tento trend mě teda nepohltil, jsem radši, když se najíme a nemusíme se doma dojídat.
Výborný byl ale domácí chleb, který jsme před pokrmem dostali, pro ten se klidně vrátím.

Poděkujte uživateli 562kl_rkap.
Happiness67518663564, Šéfkuchař v zařízení Arrigo, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. října 2020

Dobrý den. Děkujeme za vaši recenzi. Velmi nás mrzí, že jste u nás nebyla zcela spokojena. Co se týče vegetariánských jídel, nejsme typicky vegetariánská restaurace, přesto máme v nabídce hned několik vegetariánských jídel. Kromě vámi zmíněných noků také tagliatelle, sorbet z pečených paprik s kozím sýrem, pečenou dýni a velký výběr salátů. V den vaší návštěvy byly také ve speciální nabídce hříbkové ravioli. Vnímáme zákazníky s potřebami vegetariánské stravy pro naši restauraci jako důležité a tento rozsah nabídky pro náš typ gastronomie jako dostatečný. Samozřejmě také není problém dotazem na obsluhu nechat připravit vegetariánské jídlo mimo nabídky standardního Á la carte menu. Co se týče vývaru, jedná se o velmi silný pomalu tažený vývar z hovězího žebra, do kterého nejsou přidávány žádné zvýrazňovače chuti, je tedy velmi kvalitní, a nedovedeme si představit, že bez umělých přísad může být vývar výraznější. Pokud byste se přeci jen rozhodla nás navštívit, doporučujeme nechat si ohledně výběru vegetariánských jídel a konceptu naší gastronomie poradit a vysvětlit od obsluhy, a věříme, že budete spokojena jako většina našich zákazníků. Pěkný den

Recenzováno: 3. října 2020

Vynikající jídlo, obsluha perfektní. Děkujeme za krasně prožité odpoledne.Restaurace v klidné části města.

Poděkujte uživateli Helulin.
Recenzováno: 27. srpna 2020

zašli jsme ve volnu s přáteli posedět a vychutnat tuto novotu v Děčíně a musíme konstatovat že od prvního wow efektu při vstupu do prostoru restaurace jsme byli do konce mile překvapeni. Výborná obsluha, nabídka rozumné velikosti bez snahy nabízet vše, ale soustředit se na kvalitu, což se chuťově ale i formou prezentace na talíři znatelně projevilo. Zázemí restaurace je útulné a klidné, těším se na opětovnou návštěvu. Cena odpovídá celkové kvalitě servisu a nabízeného produktu, moderní prostředí zde jen podtrhuje kvalitu ARRIGO.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli pepanacestach.
ARMEX_LiveCentrum, General Manager v zařízení Arrigo, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. září 2020

Dobrý den pane Pepo,
moc děkujeme za příjemnou zpětnou vazbu.
Velice nás těší, že jste byl spokojen s personálem a kvalitou naších služeb.
Těšíme se na Vaši příští návštěvu.
S přáním pěkného dne,

Recenzováno: 21. srpna 2020

Jídlo naprosto fantastické:-) Cenově trochu výš, ale v takovém prostředí se to dá očekávat. Vše funguje na jedničku. osobně bych rozšířil polední menu a nabídku celkově, výběr není velký což může někoho odradit.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 153petrc.

Dobrý den pane Petře,
děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velice si vážíme Vašého názoru. Váš nápad ohledně rozšíření poledního menu předáme vedení. Polední menu se mění velice částo a neustále připravujeme nové speciálity.
Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu, kdy si užijete rozmanitost naší nabídky.
S přáním pěkného dne,

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Arrigo, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Arrigo? Sdílejte své zkušenosti!