“Sobotní oběd”
Recenze Kocanda

Kocanda
Recenzováno: 4. října 2020

Restauraci jsme navštívili v sobotu, velká výhoda denní menu i o víkendu. Jídlo nám moc chutnalo, porce velké a super cena. Personál moc milý, ihned vše na stole, bez čekání. Doporučujeme a rádi se vrátíme.

Poděkujte uživateli 237kristynap.

Recenzováno: 30. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Při hledaní řopíků a bunkerů jsme zrovna v době oběda narazili na tuto restauraci. Restaurace hezky zařízená a příjemný personál. Vcelku slušný výběr z poledního meníčka . Jídlo vážně dobré, točený birell super. Jediná připomínka bylo hrozné horko v restauraci. Jinak mohu jen doporučit!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli 90mat90.
Recenzováno: 7. srpna 2020

Skvělá obsluha, luxusní jídlo a rychlé, porce velké. Doporučuji!! Nedalo se sníst. Krásné prostředí.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli monikaq117.
Recenzováno: 17. července 2020

Návštěva této restaurace nás velice potěšila. Žádné dlouhé čekání na jídlo, milá obsluha a příjemné prostředí. Velice doporučuji

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli Tessavani.
Recenzováno: 12. července 2020

Začneme pozitivně. Nádherná restaurace a super lokalita. Tím končí všechno pozitivní. Hodně malí výběr jídla, nulová připravenost( dochází jídla), aby jim při takovém malém výběru došlo ještě jídlo je smutné, člověk s bezlepkovou dietou tu má minimální šanci se najíst. Vřele nedoporučuji.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli petrkR8577QN.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Kocanda, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Kocanda? Sdílejte své zkušenosti!