“příjemné místo”
Recenze Fabrika

Fabrika
Recenzováno: 13. srpna 2017

byli jsme zde na pozdním obědě, restaurace je ukrytá za viaduktem, uvnitř nás překvapilo příjemné posezení. Jídlo bylo dobré, jen co mě překvapilo byl název ,, řízek pana továrníka,, - šlo o normální řízek, čekal jsem něco místního.

Poděkujte uživateli zdenek m.

Recenzováno: 17. května 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme zde s rodinou behem vyletu na obed. Z obedoveho menu bylo jidlo presolene a ne moc chutne a vsak z jidelniho listku burger byl vyborny. Pekne a stylove zarizene prostredi. Jedine co muzu vytknout je totalne zahulena chodba a zachody,kde se kouri. Ten zapach byl omracujici...

Poděkujte uživateli David W.
Recenzováno: 4. května 2017 prostřednictvím mobilu

Měli jsem zde rodinnou oslavu narozenin. Obsluha byla velmi vstřícná, milá a profesionální. Jídlo odpovídá svou kvalitou ceně. Byli jsme moc spokojený.

Poděkujte uživateli AliceJirka.
Recenzováno: 22. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

S přítelkyní chodíme na toto místo často. Cíl je jednoduchý...tatarák. Tento pokrm je v tomto zařízení opravdu luxusem na talíři. Ať namíchaným, nebo si sami namícháte. Doporučuji všem.

Poděkujte uživateli Ondřej M.
Recenzováno: 22. dubna 2017 prostřednictvím mobilu

Obědová menu jsou ucházející, zbytek docela slušný. Na zadek se z jídla neposadíte, ale kdyby toto byl standard, bylo by to parádní.

Poděkujte uživateli Michal K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Fabrika, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Fabrika? Sdílejte své zkušenosti!