“Výborné jídlo”
Recenze Fabrika

Fabrika
Recenzováno: 1. března 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo bylo hezky naservírované a chuťově výborné. Možná jsme na někoho poměry čekali o trochu déle, ale to bylo pravděpodobně výškou steaku. O to více cením, že jsme dostali jídlo ve stejnou dobu, protože to hodně restaurací ignoruje a působí to špatně.
Byli jsme tu poněkolikáté a nikdy nebyl žádný problém.

Poděkujte uživateli Jakub G.

Recenzováno: 4. února 2018 prostřednictvím mobilu

Zastavili jsme se zde po takovém menším výletě po okolí.
Prostředí restaurace je velice příjemné, stejně jako obsluhující personál.
Jídlo bylo opravdu chutné a moc pěkně naservirovane.
Myslím, že tuto restauraci mohu jedině doporučit.

Poděkujte uživateli Samot_K_1.
Recenzováno: 18. září 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace v interiéru se mi líbila, obsluha byla pozorná, příjemná a rychlá. Nabídka jídel pestrá. Dvakrát jsem večeřel a vždy i když bylo maso dobře připraveno bylo tuhé. Příloha v prvním případě fazolky a v druhém případě brambory bez výhrad.

Poděkujte uživateli Radek P.
Recenzováno: 26. srpna 2017

Velká očekávání jsou pochopitelně zrádná, nicméně nebylo to jen tím, že jsme byli poněkud zklamáni. Obsluhující nás v podvečerní dobu, kdy je podnik prázdný nevítala s žádným nadšením. Vývar byl chuťově slušný, ale na dně chroupal písek, salát walfsdorf oplýval velkým množstvím ledového salátu, zatímco celer, který má být základem jsem téměř neobjevila. Také chuťově byl velmi unylý. Ani mí spolustolovníci nebyli ničím uneseni a tak vzhledem k vyšším cenám dáme příště šanci jinému podniku.

3  Poděkujte uživateli horovska.
Recenzováno: 13. srpna 2017

byli jsme zde na pozdním obědě, restaurace je ukrytá za viaduktem, uvnitř nás překvapilo příjemné posezení. Jídlo bylo dobré, jen co mě překvapilo byl název ,, řízek pana továrníka,, - šlo o normální řízek, čekal jsem něco místního.

Poděkujte uživateli zdenek m.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Fabrika, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Fabrika? Sdílejte své zkušenosti!