“Bez zážitku - to sedí”
Recenze Fabrika

Fabrika
Recenzováno: 17. března 2018 prostřednictvím mobilu

V pátek večer, bez rezervace. Na jídlo jsme si počkali 40 minut. Bez velké pozornosti personálu. Gnocchi byly jak víno, staré a suché. Omáčka měla být z vice druhu pepře- pokud bylo míněno UHO, tak sedí. Papardelle s hruškou a orechy byly pry výtečné, na druhou stranu

Poděkujte uživateli pave1sta.

Recenzováno: 17. března 2018 prostřednictvím mobilu

Dvě ze tří jídel byly dobré. To třetí chuťově kulhalo. Ne, že by bylo špatné, ale...
Obsluha O. K.
Trochu to svádí k “Na Děčín dobrý”.

Poděkujte uživateli Michal F.
Recenzováno: 1. března 2018 prostřednictvím mobilu

Jídlo bylo hezky naservírované a chuťově výborné. Možná jsme na někoho poměry čekali o trochu déle, ale to bylo pravděpodobně výškou steaku. O to více cením, že jsme dostali jídlo ve stejnou dobu, protože to hodně restaurací ignoruje a působí to špatně.
Byli jsme tu poněkolikáté a nikdy nebyl žádný problém.

Poděkujte uživateli Jakub G.
Recenzováno: 4. února 2018 prostřednictvím mobilu

Zastavili jsme se zde po takovém menším výletě po okolí.
Prostředí restaurace je velice příjemné, stejně jako obsluhující personál.
Jídlo bylo opravdu chutné a moc pěkně naservirovane.
Myslím, že tuto restauraci mohu jedině doporučit.

Poděkujte uživateli Samot_K_1.
Recenzováno: 18. září 2017 prostřednictvím mobilu

Restaurace v interiéru se mi líbila, obsluha byla pozorná, příjemná a rychlá. Nabídka jídel pestrá. Dvakrát jsem večeřel a vždy i když bylo maso dobře připraveno bylo tuhé. Příloha v prvním případě fazolky a v druhém případě brambory bez výhrad.

Poděkujte uživateli Radek P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Fabrika, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Fabrika? Sdílejte své zkušenosti!