“Večeře”

Pivovarska Restaurace Kapitan
Recenzováno: 7. října 2020 prostřednictvím mobilu

Navštívili jsme tuto restauraci a mohu doporučit. Jídlo a pivo výborné, obsluha bez problémů a krásné prostředí.

Poděkujte uživateli Vladik_Nim.

Recenzováno: 31. srpna 2020

Super pivko, dobré jídlo, pěkné prostředí, obsluha trošku vázla (hodně lidí, málo personálu), ale jednoznačně mohu doporučit.

Poděkujte uživateli 389zden_kc.
Recenzováno: 28. července 2020

Naprostá katastrofa.
Šíleně dlouhé čekání na obsluhu (bylo poloprázdno). Další hrozně dlouhé čekání na pití. Potom nám staršně neochotný číšník řekl, že polévky nejsou jó a jídla, co jsme si objednali před čtvrt hodinou také ne.. Sekt nám naléval do ušmudlaných mokrých skleniček plných vody a bylo hotovo. Sebrali jsme se a odešli po 40 minutách hladoví jinam. Číšník byl očividně rád, že nemá další práci.. SEM UŽ NIKDY !!!
Divím se majitelům, že to nechají takhle (ne)funfovat..

Datum návštěvy: červenec 2020
1  Poděkujte uživateli kodlw.
Recenzováno: 16. července 2020 prostřednictvím mobilu

Interier restaurace je velice působivý, toalety jsou taky pekne řešené, piva jsem ochutnala tři, ale opravdu mi chutnal jen summer ale. Měli jsme domácí pastiku, zebra a cheeseburger. Jidlo bylo dobre, pastika vynikajici, na zebrech oceňuji jinou přípravu než obvyklou barbecue omáčku, ale teda velky minus je za domácí toustovy chleba, byl sám o sobe dobry, k pastice ještě ok, ale k žebrum je bily chléb sám o sobe extravagantní napad, natož ještě napusteny máslem. Druhy problém (asi jen můj osobní) je, ze je restaurace umístěna v nákupním centru, což trosku odpuzuje, zejména k využití restaurace na večeři nebo proste jen na pivo a vzhledem k nadhernemu interiéru je mi to až lito.

Poděkujte uživateli 930kate_inah.
Recenzováno: 6. března 2020 prostřednictvím mobilu

Dobře jídlo pivo, místo na úrovni. A pokud bude jezdit Kozina bude to paráda největší. Protože pro turisty to bude parádní cesta. Na pivo, nákupy sem, vláčkem do Krupky na lanovku prostě parada

Datum návštěvy: březen 2020
Poděkujte uživateli Mirek H.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Pivovarska Restaurace Kapitan, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Pivovarska Restaurace Kapitan? Sdílejte své zkušenosti!