“Malá, ale krásná”
Recenze Zoo Děčín

Zoo Děčín
Recenzováno: 8. srpna 2016

Tato zoo je sice malá, ale je krásná. Poprvé jsem viděla mravenečníky na vlastní oči, takže super zážitek.

Poděkujte uživateli Mony C.
K dispozici jsou novější recenze destinace Zoo Děčín
Zobrazit nejnovější recenze

Recenzováno: 7. srpna 2016

Zoologická zahrada je umístěná v přírodním parku plném stromů, je to opravdu příjemná procházka spojená s prohlídkou zvířat, žádná klec vedle klece. ZOO je udělaná tak, že i když jsme ji navštívili v dešti, viděli jsme kromě 2 druhů kočkovitých šelem (logicky v dešti schovaných) všechna zvířata. Moc pěkný je ptačí dům, kde jste v přímém kontaktu s ptáky, někteří i přijdou po cestičce přímo k vám.

Poděkujte uživateli Lenka K.
Recenzováno: 30. července 2016 prostřednictvím mobilu

Prochazka po ZOO Děčín. Příjemné počasí, zvířátka byla skoro všechny venku, ale odpocivala. Hodně atrakci i pro děti.

1  Poděkujte uživateli Petr O.
Recenzováno: 28. července 2016

ZOO v Děčíně je v šíleným kopci, takže pěší si pěkně máknou, než tam vůbec dorazí :) ZOO je menší, ale v příjemném prostředí, hodně stromů, takže i v horkém létě je tu příjemně. Jelikož jsem byla se dvěma holkama a ta menší je ještě v kočárku, procházení s kočárkem bylo místy dost obtížné. Zvířata hezká, nadšení jsme byly z medvědů. Je tu i koutek s dětským hřištěm.
Parkování je šílené, málo parkovacích míst a vrchol je vyhrazené velké parkoviště přímo u vstupu do ZOO pro zaměstnance ZOO.
Co mě dostalo byla cena za párek v rohlíku - 29 korun (chápu vyšší cenu, ale tohle je vážně přehnané).

Poděkujte uživateli Lucie H.
Recenzováno: 3. července 2016 prostřednictvím mobilu

Nedavno jsem navstivila poprve a urcite ne naposledy decinskou zoo. I kdsz prselo, zoo se nachazi mezi stromy tak to nebyl zas az tak velky problem. I kdsz zoo neni velka, je tam uzasna atmosfera a mnoho zvirat. Nejvetsi atrakci je rozhodne medved Grizzly a mne osobne se nejvice libil norek, ktereho jsem do te doby nikdy nevidela. Take je tam zooskola, cili krasny vylet pro vetsi skupiny s detmi. Obcerstevni samozrejmosti. Doporucuji

Poděkujte uživateli Eliška D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Děčín, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Zoo Děčín? Sdílejte své zkušenosti!