Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Malá, ale krásná” 5 z 5 bublinek
Recenze Zoo Děčín

Zoo Děčín
17 recenzí
Recenze atrakcí (4)
common_n_attraction_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“Malá, ale krásná”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 8. srpna 2016

Tato zoo je sice malá, ale je krásná. Poprvé jsem viděla mravenečníky na vlastní oči, takže super zážitek.

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Mony C.
Tato recenze je subjektivním názorem člena webu TripAdvisor a není názorem společnosti TripAdvisor LLC

44 recenzí od naší komunity

Plzeň, Česká republika
109 recenzí
Recenze atrakcí (25)
common_n_attraction_reviews_1bd8 32 bodů za pomoc
“Krásná ZOO v pěkném přírodním parku”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 7. srpna 2016

Zoologická zahrada je umístěná v přírodním parku plném stromů, je to opravdu příjemná procházka spojená s prohlídkou zvířat, žádná klec vedle klece. ZOO je udělaná tak, že i když jsme ji navštívili v dešti, viděli jsme kromě 2 druhů kočkovitých šelem (logicky v dešti schovaných) všechna zvířata. Moc pěkný je ptačí dům, kde jste v přímém kontaktu s ptáky, někteří i přijdou po cestičce přímo k vám.

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Lenka K.
Ústí nad Labem, Česká republika
308 recenzí
Recenze atrakcí (198)
common_n_attraction_reviews_1bd8 149 bodů za pomoc
“Prochazka”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 30. července 2016 prostřednictvím mobilu

Prochazka po ZOO Děčín. Příjemné počasí, zvířátka byla skoro všechny venku, ale odpocivala. Hodně atrakci i pro děti.

Užitečné?
Poděkujte uživateli Petr O.
13 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“příjemné dopoledne”
4 z 5 bublinek Recenzováno: 28. července 2016

ZOO v Děčíně je v šíleným kopci, takže pěší si pěkně máknou, než tam vůbec dorazí :) ZOO je menší, ale v příjemném prostředí, hodně stromů, takže i v horkém létě je tu příjemně. Jelikož jsem byla se dvěma holkama a ta menší je ještě v kočárku, procházení s kočárkem bylo místy dost obtížné. Zvířata hezká, nadšení jsme byly z medvědů. Je tu i koutek s dětským hřištěm.
Parkování je šílené, málo parkovacích míst a vrchol je vyhrazené velké parkoviště přímo u vstupu do ZOO pro zaměstnance ZOO.
Co mě dostalo byla cena za párek v rohlíku - 29 korun (chápu vyšší cenu, ale tohle je vážně přehnané).

Užitečné?
Poděkujte uživateli Lucie H.
17 recenzí
Recenze atrakcí (14)
common_n_attraction_reviews_1bd8 Body za pomoc: 1
“Uzasna i kdyz mala zoo”
5 z 5 bublinek Recenzováno: 3. července 2016 prostřednictvím mobilu

Nedavno jsem navstivila poprve a urcite ne naposledy decinskou zoo. I kdsz prselo, zoo se nachazi mezi stromy tak to nebyl zas az tak velky problem. I kdsz zoo neni velka, je tam uzasna atmosfera a mnoho zvirat. Nejvetsi atrakci je rozhodne medved Grizzly a mne osobne se nejvice libil norek, ktereho jsem do te doby nikdy nevidela. Take je tam zooskola, cili krasny vylet pro vetsi skupiny s detmi. Obcerstevni samozrejmosti. Doporucuji

Užitečné?
Poděkujte uživateli Eliška D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Děčín, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Zoo Děčín? Sdílejte své zkušenosti!