Komorní zoo

Zoo je sice rozlohou a počtem zvířat menší, ale i tak se nabízí pěkná vyhlídka například na... přečíst další informace

Recenzováno: 19. října 2018
onpolli
Zoo Děčín

Zoologická na pěkném místě krásná procházka menší výběr zvířat slušné občerstvení cena neodpovídá... přečíst další informace

Recenzováno: 27. srpna 2018
zdenekkrovina
Děčín, Česká republika

Recenzováno: 29. srpna 2016

Navštívili jsme hodně Zoologických zahrad a ta Děčínská patří bohužel spíše mezi ty průměrnější. Za nás máme raději exotičtější zvířata,kterých tu bohužel moc není,a to je škoda, protože bydlíme blízko a byli by jsme tu častěji, výběh pro šelmy je v ne-hezkém stavu, takže tu zvířátka vypadají poněkud ztrápeně, což je také škoda, ale jinak je tato Zoo hezká.Na závěr prohlídky děti nadchne krásný prolézací hrad se skluzavkami a lanový park

Datum zážitku: červen 2016
Poděkujte uživateli Andrea Č.
Recenzováno: 8. srpna 2016

Tato zoo je sice malá, ale je krásná. Poprvé jsem viděla mravenečníky na vlastní oči, takže super zážitek.

Datum zážitku: srpen 2016
Poděkujte uživateli Mony C.
Recenzováno: 7. srpna 2016

Zoologická zahrada je umístěná v přírodním parku plném stromů, je to opravdu příjemná procházka spojená s prohlídkou zvířat, žádná klec vedle klece. ZOO je udělaná tak, že i když jsme ji navštívili v dešti, viděli jsme kromě 2 druhů kočkovitých šelem (logicky v dešti schovaných) všechna zvířata. Moc pěkný je ptačí dům, kde jste v přímém kontaktu s ptáky, někteří i přijdou po cestičce přímo k vám.

Datum zážitku: srpen 2016
Poděkujte uživateli Lenka K.
Recenzováno: 30. července 2016 prostřednictvím mobilu

Prochazka po ZOO Děčín. Příjemné počasí, zvířátka byla skoro všechny venku, ale odpocivala. Hodně atrakci i pro děti.

Datum zážitku: červenec 2016
1  Poděkujte uživateli petro129.
Recenzováno: 28. července 2016

ZOO v Děčíně je v šíleným kopci, takže pěší si pěkně máknou, než tam vůbec dorazí :) ZOO je menší, ale v příjemném prostředí, hodně stromů, takže i v horkém létě je tu příjemně. Jelikož jsem byla se dvěma holkama a ta menší je ještě v kočárku, procházení s kočárkem bylo místy dost obtížné. Zvířata hezká, nadšení jsme byly z medvědů. Je tu i koutek s dětským hřištěm.
Parkování je šílené, málo parkovacích míst a vrchol je vyhrazené velké parkoviště přímo u vstupu do ZOO pro zaměstnance ZOO.
Co mě dostalo byla cena za párek v rohlíku - 29 korun (chápu vyšší cenu, ale tohle je vážně přehnané).

Datum zážitku: červenec 2016
Poděkujte uživateli Lucie H.