Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:
Nejnovější recenze. Nejnižší ceny. Dokonalé místo pro nákup pobytů v hotelích.

“Mala ale hezka zoo”
Recenze Zoo Děčín

Zoo Děčín
5 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Mala ale hezka zoo”
Recenzováno: 3. října 2016 prostřednictvím mobilu

V ZOO jsme byli brzy ráno, tkz v ni nebyli lidi, tak jsme si mohli užít návštěvu v klidu. Nejvíce se nám líbili medvědi, papoušci, mravenečník a vlci. Také mladatko makaků bylo roztomilé. Zoo je maličká, ale hezká.

Navštíveno v říjnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jitka D.

47 recenzí od naší komunity

Recenze atrakcí (11)
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Zoo Děčín”
Recenzováno: 29. srpna 2016

Navštívili jsme hodně Zoologických zahrad a ta Děčínská patří bohužel spíše mezi ty průměrnější. Za nás máme raději exotičtější zvířata,kterých tu bohužel moc není,a to je škoda, protože bydlíme blízko a byli by jsme tu častěji, výběh pro šelmy je v ne-hezkém stavu, takže tu zvířátka vypadají poněkud ztrápeně, což je také škoda, ale jinak je tato Zoo hezká.Na závěr prohlídky děti nadchne krásný prolézací hrad se skluzavkami a lanový park

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Andrea Č.
17 recenzí
Recenze atrakcí (4)
common_n_attraction_reviews_1bd8 5 bodů za pomoc
“Malá, ale krásná”
Recenzováno: 8. srpna 2016

Tato zoo je sice malá, ale je krásná. Poprvé jsem viděla mravenečníky na vlastní oči, takže super zážitek.

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Mony C.
Plzeň, Česká republika
119 recenzí
Recenze atrakcí (28)
common_n_attraction_reviews_1bd8 39 bodů za pomoc
“Krásná ZOO v pěkném přírodním parku”
Recenzováno: 7. srpna 2016

Zoologická zahrada je umístěná v přírodním parku plném stromů, je to opravdu příjemná procházka spojená s prohlídkou zvířat, žádná klec vedle klece. ZOO je udělaná tak, že i když jsme ji navštívili v dešti, viděli jsme kromě 2 druhů kočkovitých šelem (logicky v dešti schovaných) všechna zvířata. Moc pěkný je ptačí dům, kde jste v přímém kontaktu s ptáky, někteří i přijdou po cestičce přímo k vám.

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Lenka K.
Ústí nad Labem, Česká republika
313 recenzí
Recenze atrakcí (201)
common_n_attraction_reviews_1bd8 160 bodů za pomoc
“Prochazka”
Recenzováno: 30. července 2016 prostřednictvím mobilu

Prochazka po ZOO Děčín. Příjemné počasí, zvířátka byla skoro všechny venku, ale odpocivala. Hodně atrakci i pro děti.

Navštíveno v červenci 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Petr O.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Děčín, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Zoo Děčín? Sdílejte své zkušenosti!