“Zahrada”
Recenze Zoo Děčín

Zoo Děčín
Recenzováno: 9. října 2016

Hodně zeleně, menší příjemná a přehledná zahrada na kopci nad Děčínem,ale děti se aspoň neunaví,neztrácejí pozornost a procházka je baví.Na odreagování mají dětské koutky,funguje občerstvení.Počasí se nám vydařilo,pokračovali jsme na vyhlídku a dole ve městě je na stejnou vstupenku vstup na teraria,akvaria.

Poděkujte uživateli jitka676.

Recenzováno: 3. října 2016 prostřednictvím mobilu

V ZOO jsme byli brzy ráno, tkz v ni nebyli lidi, tak jsme si mohli užít návštěvu v klidu. Nejvíce se nám líbili medvědi, papoušci, mravenečník a vlci. Také mladatko makaků bylo roztomilé. Zoo je maličká, ale hezká.

Poděkujte uživateli Jitka D.
Recenzováno: 29. srpna 2016

Navštívili jsme hodně Zoologických zahrad a ta Děčínská patří bohužel spíše mezi ty průměrnější. Za nás máme raději exotičtější zvířata,kterých tu bohužel moc není,a to je škoda, protože bydlíme blízko a byli by jsme tu častěji, výběh pro šelmy je v ne-hezkém stavu, takže tu zvířátka vypadají poněkud ztrápeně, což je také škoda, ale jinak je tato Zoo hezká.Na závěr prohlídky děti nadchne krásný prolézací hrad se skluzavkami a lanový park

Poděkujte uživateli Andrea Č.
Recenzováno: 8. srpna 2016

Tato zoo je sice malá, ale je krásná. Poprvé jsem viděla mravenečníky na vlastní oči, takže super zážitek.

Poděkujte uživateli Mony C.
Recenzováno: 7. srpna 2016

Zoologická zahrada je umístěná v přírodním parku plném stromů, je to opravdu příjemná procházka spojená s prohlídkou zvířat, žádná klec vedle klece. ZOO je udělaná tak, že i když jsme ji navštívili v dešti, viděli jsme kromě 2 druhů kočkovitých šelem (logicky v dešti schovaných) všechna zvířata. Moc pěkný je ptačí dům, kde jste v přímém kontaktu s ptáky, někteří i přijdou po cestičce přímo k vám.

Poděkujte uživateli Lenka K.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Děčín, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Zoo Děčín? Sdílejte své zkušenosti!