“Zvěř je v zimě vděčnější!”
Recenze Zoo Děčín

Zoo Děčín
Recenzováno: 14. prosince 2016

Jestli Vás na návštěvě této ZOO něco překvapí, bude to mravenečník, hromada sov, vlků a spousta dalších hipsterských zvířátek. Zaharada je to lesní a skalnatá, a tím pádem má jedinečnou atmosféru. Doporučuji navštěvovat v zimních měsících, kdy je vstupné 70 Kč, je tam klid a přesto plný servis – kavárnička s krytou a plynovým tepelným zářičem zahřívanou zahrádkou, zasypanou dekami připravenými k použití. Kozám je zima a piškoty vám budou zobat z ruky. Jediná nevýhoda je, že neuvidíte Grizzlyho. Nemá totiž do přezimovací nory žádná okénka.

Poděkujte uživateli Martinodlabe.
K dispozici jsou novější recenze destinace Zoo Děčín
Zobrazit nejnovější recenze

192368 recenzí

Recenzováno: 15. listopadu 2016

Návštěva Děčínské Zoo,je vynikající zážitěk pro celou rodinu.Je tu dost vzácných zvířat a i medvědinec a krásný ptačí dům,kde se bude moc líbit dětem,poněvadž tam uvidí ptáčky kteří chodí po zemi,mimo klec.Další část Zoo,je návštěva Rajských ostrovů,které jsou také velice hezké a platí zde vstupenka ze ZOO.

Poděkujte uživateli JaninkaTetourova.
Recenzováno: 9. října 2016

Hodně zeleně, menší příjemná a přehledná zahrada na kopci nad Děčínem,ale děti se aspoň neunaví,neztrácejí pozornost a procházka je baví.Na odreagování mají dětské koutky,funguje občerstvení.Počasí se nám vydařilo,pokračovali jsme na vyhlídku a dole ve městě je na stejnou vstupenku vstup na teraria,akvaria.

Poděkujte uživateli jitka676.
Recenzováno: 3. října 2016 prostřednictvím mobilu

V ZOO jsme byli brzy ráno, tkz v ni nebyli lidi, tak jsme si mohli užít návštěvu v klidu. Nejvíce se nám líbili medvědi, papoušci, mravenečník a vlci. Také mladatko makaků bylo roztomilé. Zoo je maličká, ale hezká.

Poděkujte uživateli Jitka D.
Recenzováno: 29. srpna 2016

Navštívili jsme hodně Zoologických zahrad a ta Děčínská patří bohužel spíše mezi ty průměrnější. Za nás máme raději exotičtější zvířata,kterých tu bohužel moc není,a to je škoda, protože bydlíme blízko a byli by jsme tu častěji, výběh pro šelmy je v ne-hezkém stavu, takže tu zvířátka vypadají poněkud ztrápeně, což je také škoda, ale jinak je tato Zoo hezká.Na závěr prohlídky děti nadchne krásný prolézací hrad se skluzavkami a lanový park

Poděkujte uživateli Andrea Č.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Děčín, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Zoo Děčín? Sdílejte své zkušenosti!