“Zvěř je v zimě vděčnější!”
Recenze Zoo Děčín

Zoo Děčín
Litoměřice, Česká republika
Přispěvatel úrovně 3
11 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Zvěř je v zimě vděčnější!”
Recenzováno: 14. prosince 2016

Jestli Vás na návštěvě této ZOO něco překvapí, bude to mravenečník, hromada sov, vlků a spousta dalších hipsterských zvířátek. Zaharada je to lesní a skalnatá, a tím pádem má jedinečnou atmosféru. Doporučuji navštěvovat v zimních měsících, kdy je vstupné 70 Kč, je tam klid a přesto plný servis – kavárnička s krytou a plynovým tepelným zářičem zahřívanou zahrádkou, zasypanou dekami připravenými k použití. Kozám je zima a piškoty vám budou zobat z ruky. Jediná nevýhoda je, že neuvidíte Grizzlyho. Nemá totiž do přezimovací nory žádná okénka.

Navštíveno v prosinci 2016

Přispěvatel úrovně 1
3 recenze
“Návštěva Děčínské ZOO,”
Recenzováno: 15. listopadu 2016

Návštěva Děčínské Zoo,je vynikající zážitěk pro celou rodinu.Je tu dost vzácných zvířat a i medvědinec a krásný ptačí dům,kde se bude moc líbit dětem,poněvadž tam uvidí ptáčky kteří chodí po zemi,mimo klec.Další část Zoo,je návštěva Rajských ostrovů,které jsou také velice hezké a platí zde vstupenka ze ZOO.

Navštíveno v srpnu 2016
Poděkujte uživateli JaninkaTetourova.
Praha, Česká republika
Přispěvatel úrovně 3
12 recenzí
Recenze atrakcí (3)
“Zahrada”
Recenzováno: 9. října 2016

Hodně zeleně, menší příjemná a přehledná zahrada na kopci nad Děčínem,ale děti se aspoň neunaví,neztrácejí pozornost a procházka je baví.Na odreagování mají dětské koutky,funguje občerstvení.Počasí se nám vydařilo,pokračovali jsme na vyhlídku a dole ve městě je na stejnou vstupenku vstup na teraria,akvaria.

Navštíveno v červenci 2016
Poděkujte uživateli jitka676.
Přispěvatel úrovně 2
8 recenzí
“Mala ale hezka zoo”
Recenzováno: 3. října 2016 prostřednictvím mobilu

V ZOO jsme byli brzy ráno, tkz v ni nebyli lidi, tak jsme si mohli užít návštěvu v klidu. Nejvíce se nám líbili medvědi, papoušci, mravenečník a vlci. Také mladatko makaků bylo roztomilé. Zoo je maličká, ale hezká.

Navštíveno v říjnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jitka D.
Přispěvatel úrovně 4
25 recenzí
Recenze atrakcí (11)
“Zoo Děčín”
Recenzováno: 29. srpna 2016

Navštívili jsme hodně Zoologických zahrad a ta Děčínská patří bohužel spíše mezi ty průměrnější. Za nás máme raději exotičtější zvířata,kterých tu bohužel moc není,a to je škoda, protože bydlíme blízko a byli by jsme tu častěji, výběh pro šelmy je v ne-hezkém stavu, takže tu zvířátka vypadají poněkud ztrápeně, což je také škoda, ale jinak je tato Zoo hezká.Na závěr prohlídky děti nadchne krásný prolézací hrad se skluzavkami a lanový park

Navštíveno v červnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Andrea Č.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Děčín, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Zoo Děčín? Sdílejte své zkušenosti!