Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:

5 recenzí
Recenze atrakcí (4)
“ZOO”
Recenzováno: 25. prosince 2016

Zajímavá ZOO se spoustou zajímavých a krásných zvířat s výhledem na řeku labe a město Děčín a Děčínský zámek

Navštíveno v květnu 2016

Nejprve čeština
Litoměřice, Česká republika
11 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Zvěř je v zimě vděčnější!”
Recenzováno: 14. prosince 2016

Jestli Vás na návštěvě této ZOO něco překvapí, bude to mravenečník, hromada sov, vlků a spousta dalších hipsterských zvířátek. Zaharada je to lesní a skalnatá, a tím pádem má jedinečnou atmosféru. Doporučuji navštěvovat v zimních měsících, kdy je vstupné 70 Kč, je tam klid a přesto plný servis – kavárnička s krytou a plynovým tepelným zářičem zahřívanou zahrádkou, zasypanou dekami připravenými k použití. Kozám je zima a piškoty vám budou zobat z ruky. Jediná nevýhoda je, že neuvidíte Grizzlyho. Nemá totiž do přezimovací nory žádná okénka.

Navštíveno v prosinci 2016
Poděkujte uživateli Martinodlabe.
Děčín, Česká republika
3 recenze
“Návštěva Děčínské ZOO,”
Recenzováno: 15. listopadu 2016

Návštěva Děčínské Zoo,je vynikající zážitěk pro celou rodinu.Je tu dost vzácných zvířat a i medvědinec a krásný ptačí dům,kde se bude moc líbit dětem,poněvadž tam uvidí ptáčky kteří chodí po zemi,mimo klec.Další část Zoo,je návštěva Rajských ostrovů,které jsou také velice hezké a platí zde vstupenka ze ZOO.

Navštíveno v srpnu 2016
Poděkujte uživateli JaninkaTetourova.
Praha, Česká republika
11 recenzí
Recenze atrakcí (3)
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Zahrada”
Recenzováno: 9. října 2016

Hodně zeleně, menší příjemná a přehledná zahrada na kopci nad Děčínem,ale děti se aspoň neunaví,neztrácejí pozornost a procházka je baví.Na odreagování mají dětské koutky,funguje občerstvení.Počasí se nám vydařilo,pokračovali jsme na vyhlídku a dole ve městě je na stejnou vstupenku vstup na teraria,akvaria.

Navštíveno v červenci 2016
Poděkujte uživateli jitka676.
5 recenzí
common_n_attraction_reviews_1bd8 2 body za pomoc
“Mala ale hezka zoo”
Recenzováno: 3. října 2016 prostřednictvím mobilu

V ZOO jsme byli brzy ráno, tkz v ni nebyli lidi, tak jsme si mohli užít návštěvu v klidu. Nejvíce se nám líbili medvědi, papoušci, mravenečník a vlci. Také mladatko makaků bylo roztomilé. Zoo je maličká, ale hezká.

Navštíveno v říjnu 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Jitka D.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Děčín, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Zoo Děčín? Sdílejte své zkušenosti!