“Pěkná ZOO”
Recenze Zoo Děčín

Zoo Děčín
Recenzováno: 4. ledna 2017

Pěkná menší zoologická zahrada která zabaví nejen děti. Doporučuji navštívit hlavně v létě. A i když je menší tato zologická zahrada tak tu člověk ztráví i tak dost času :)

Poděkujte uživateli Jan P.
K dispozici jsou novější recenze destinace Zoo Děčín
Zobrazit nejnovější recenze

Recenzováno: 25. prosince 2016

Zajímavá ZOO se spoustou zajímavých a krásných zvířat s výhledem na řeku labe a město Děčín a Děčínský zámek

Poděkujte uživateli hlavac2016.
Recenzováno: 14. prosince 2016

Jestli Vás na návštěvě této ZOO něco překvapí, bude to mravenečník, hromada sov, vlků a spousta dalších hipsterských zvířátek. Zaharada je to lesní a skalnatá, a tím pádem má jedinečnou atmosféru. Doporučuji navštěvovat v zimních měsících, kdy je vstupné 70 Kč, je tam klid a přesto plný servis – kavárnička s krytou a plynovým tepelným zářičem zahřívanou zahrádkou, zasypanou dekami připravenými k použití. Kozám je zima a piškoty vám budou zobat z ruky. Jediná nevýhoda je, že neuvidíte Grizzlyho. Nemá totiž do přezimovací nory žádná okénka.

Poděkujte uživateli Martinodlabe.
Recenzováno: 15. listopadu 2016

Návštěva Děčínské Zoo,je vynikající zážitěk pro celou rodinu.Je tu dost vzácných zvířat a i medvědinec a krásný ptačí dům,kde se bude moc líbit dětem,poněvadž tam uvidí ptáčky kteří chodí po zemi,mimo klec.Další část Zoo,je návštěva Rajských ostrovů,které jsou také velice hezké a platí zde vstupenka ze ZOO.

Poděkujte uživateli JaninkaTetourova.
Recenzováno: 9. října 2016

Hodně zeleně, menší příjemná a přehledná zahrada na kopci nad Děčínem,ale děti se aspoň neunaví,neztrácejí pozornost a procházka je baví.Na odreagování mají dětské koutky,funguje občerstvení.Počasí se nám vydařilo,pokračovali jsme na vyhlídku a dole ve městě je na stejnou vstupenku vstup na teraria,akvaria.

Poděkujte uživateli jitka676.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Zoo Děčín, si také prohlíželi

Děčín, Ústecký Kraj

Děčín, Ústecký Kraj

Už jste navštívili Zoo Děčín? Sdílejte své zkušenosti!