Zámek Děčín
místo s trochu podivnou pamětí

pamatuji si dobu, kdy v zámku sídlila ČSLA po roce 68 ho musela opustit. Než předali Sovětské... přečíst další informace

Mirek H
Jilove, Česká republika
Zámek s výhledem na město

Pošli jsme se jenom po nádvoří. Protože už bylo mimo sezónu, tak Rozárium už bylo zavřené, ale... přečíst další informace

Recenzováno: 6. listopadu 2018
Zoe S

Recenzováno: 28. července 2017

kdyz jsem to videl po opusteni vojsk nasich bratru kde se nedalo ani dychat tak momentalne je to zazrak ze to je v takovem stavu

Datum zážitku: duben 2017
Poděkujte uživateli pavel138.
Recenzováno: 24. července 2017

Tady to opravdu žije prohlídkami, expozicemi, letním kinem, inscenacemi a krásnou růžovou zahradou. Posedět můžete u kávy a sladkostí v kavárně.

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli tenrif.
Recenzováno: 17. července 2017

Prohlídka zámku je opravdu skvělá. Dále je zde možné navštívit výstavu Děčín včera a dnes prohlídka této výstavy je zajímavá a poutavá. Tato prohlídka je přímo v zámku. Nejedná se prohlídkový okruh ale o samostatnou výstavu.

Datum zážitku: květen 2017
Poděkujte uživateli jaroslavseidl.
Recenzováno: 8. července 2017 prostřednictvím mobilu

... ztráta času, tento zámek se zatím hledá a neumí prodat to co už má. Zatím je to jen fasáda a tu si můžete vyfotografovat z druhé strany břehu. Když nemáte příběh, tak se průvodkyně může strhat ale nemá čím zaujmout, maximálně sama sebou.

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli haedikx.
Recenzováno: 18. června 2017

Zámek jsme navštívili s rodinou, prohlídka byla fajn, i když vybavení interiéru není vesměs původní, tak nám to vynahradilo poutavé vyprávění pana průvodce. Zahrady jsou také moc pěkně zrekonstruované, jen tu Růžovou zahradu jsme si představovali trošku větší.

Datum zážitku: červen 2017
Poděkujte uživateli lolapa1.