Zámek Děčín
Kavárna Páv na zámku Děčín

Krásná prostorná retro kavárna s vynikající kávou i dezerty přímo v jižním křídle zámku. Příjemná... přečíst další informace

121du_anr
Vodňany, Česká republika
Kde byly dějiny v křečích

Feudalove postavili, CS armáda užívala, Sovětské vojska tam měli nemocnici a po 89 se to probouzí... přečíst další informace

Recenzováno: 4. června 2019
Mirek H
Jilove, Česká republika

Recenzováno: 6. listopadu 2018

Pošli jsme se jenom po nádvoří. Protože už bylo mimo sezónu, tak Rozárium už bylo zavřené, ale pohled z nádvoří na Dlouhou jízdu je krásný. Nádvoří je upravené, můžete si vybrat ze tří prohlídkových okruhů.

Datum zážitku: listopad 2018
Poděkujte uživateli Zoe S.
Recenzováno: 18. září 2018 prostřednictvím mobilu

Vyrazili jsme s manželem a byli jsme příjemně překvapeni. Výborné občerstvení a pěkný výhled. Mě se nejvíce líbila růžová zahrada.

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli kristinagrabner.
Recenzováno: 17. září 2018

Abyste mohli navštívit děčínský zámek, trošku si šlápnete do kopečka, ale určitě tahle návštěva stojí za to. Průvodkyně to určitě nedělá z povinnosti, ale protože ji to baví a bylo to při prohlídce opravdu znát.

Datum zážitku: červenec 2018
Poděkujte uživateli idobikova.
Recenzováno: 28. srpna 2018

Zámek určitě stojí za návštěvu, bylo zde odvedeno kus práce v opravách. Na výběr je několik okruhů. Za prohlídku stojí určitě i Růžová zahrada u zámku, odkud je krásný výhled na město a okolí

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli Daniela Š.
Recenzováno: 27. srpna 2018

Krásný zámek viděl jsem ho v době kdy tam byli Rusové neskutečný rozdíl nádherné zahrady dominanta města rod Tůnů by byl pyšný-původní majitelé.

Datum zážitku: květen 2018
Poděkujte uživateli zdenekkrovina.