Úžasné

Krásné prostředí, dá se dojít pěšky i mikrovláčkem. Malé ZOO a dobré posezení v místní restauraci... přečíst další informace

Recenzováno: 20. září 2020
Vikendak27
Přítulné kozy, exotické kačeny a krásná sovice sněžná

Recenzováno: 14. září 2020
MarketaJeanne
Litvínov, Česká republika

Recenzováno: 20. září 2020 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí, dá se dojít pěšky i mikrovláčkem. Malé ZOO a dobré posezení v místní restauraci. Příjemný personál.

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli Vikendak27.
Recenzováno: 14. září 2020

Za pěkného počasí dobrá procházka z Františkových Lázní. My jsme přijeli autem z důvodu omezených časových možností, ale stejně jsme se dost dlouho zdrželi u zvířat. :)

Datum zážitku: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli MarketaJeanne.
Recenzováno: 9. srpna 2020

Velmi klidné prostředí, nově udělaná silnice, upravené okolí s drobnými zajímavostmi okolo. Procházka ve stínu.

Datum zážitku: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli Wendyzelena.
Recenzováno: 10. prosince 2019

Krásná procházka přírodou, kde nemusíte na nic myslet a jen si užívat čistý vzduch, zpěv ptáků a ševelení listí. Na hladině čeří vlnky vodní ptáci a vy se cítíte jako v jiném světě...

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli hanka169.
Recenzováno: 11. listopadu 2019

Cesta jarním lesem po upravené cestě, v cíli odměna (káva nebo pivo, případně palačinky) a zpátky byla výbornou pohybovou aktivitou. Pro pohyblivější lze i na koloběžce či bruslích.

Datum zážitku: březen 2019
Poděkujte uživateli Mirka P.