4 výsledky
Recenzováno: 10. října 2020

Tento hotel je velice pěkný, klidný a vhodný na relaxaci. Líbila se mi lokace hotelu. Do centra města je to z hotelu 10 minut příjemné chůze parkem.
Veškerý personál je velmi milý a ochotný, a to opravdu na všech pozicích. Perfektní čisto na pokojích i v celém hotelu. V hotelu je velice dobrá kuchyně, jídla jsou výborná a velká nabídka, příjemná obsluha.
Velmi oceňuji čistý a prostorný wellnes. Procedury, které jsem absolvovala, byly prováděny odborným personálem. Nejvíce jsem však byla spokojena s ošetřením obličeje, které prováděla milá paní masérka.
Děkuji za krásný pobyt.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli 727kate_inaa.
Marie Löwová, Marketing v zařízení Spa Hotel Diana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 24. října 2020

Váš pobyt v našem hotelu nás velmi potěšil, milých lidí není nikdy dostatek :), tím bych Vám chtěla poděkovat i za krásné hodnocení. Přejeme hodně sil a zdraví.

Recenzováno: 6. října 2020

Nádherná dovolená, příjemný a velmi vstřícný personál. Všude čisto, na několika místech je připravená desinfekce na ruce. Ocenili jsme profesionální přístup. Moc se nám líbil vnitřní bazén se všemi saunami. Jídlo bylo vynikající. Pobyt jsme si užili a určitě znovu přijedeme.

Datum pobytu: srpen 2020
Poděkujte uživateli frot11.
Marie Löwová, Marketing v zařízení Spa Hotel Diana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. října 2020

Děkujeme za milá slova, kterých si velmi vážíme. Budeme se na Vás opět těšit.

Recenzováno: 19. října 2016

V tomto hotelu jsem trávila krásnou dovolenou. Byla jsem jedinná Češka v hotelu. Ubytování bylo krásné, služby vynikající. Jeden večer jsme měli raut a jiný večer venkovní grilování u bazénu s hudbou. Lázeňské služby byly vynikající, všechen personál milý a vstřícný. Bohužel má tento hotel hodně naplněné termíny, je nutné s dostatečným předstihem rezervovat pobyt. Všele doporučuji.

Tip ohledně pokoje: Všechny výhledy jsou krásné.
Datum pobytu: listopad 2015
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
3  Poděkujte uživateli Irena K.
Marie Löwová, Marketing v zařízení Spa Hotel Diana, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. října 2020

Za Vaše hodnocení jsme velmi rádi, potěšilo nás. Budeme se těšit opět na shledanou.