Recenzováno: 8. října 2020

Velice děkujeme za příjemné ubytování a péči recepčních, servírek, skvělou péči maséra Standy. Standa je skvělý člověk a úžasný masér, který má svou profesi perfektně zvládnutou. Jeho individuální přístup k potřebám klientům je pozoruhodný. Doufáme, že budete i nadále takto fungovat a budeme Vás mít možnost opět navštívit.

Hana Traksová a spol.

Tip ohledně pokoje: Přejeme hodně sil, ať se daří v této nelehké době. Mějte se všichni moc hezky.
Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli 8hanat.
Recenzováno: 30. července 2020

Na konci pobytu si zkontrolujte kolik a za co platíte, personál vás klidně obere o 1000 i více korun navíc, bez vašeho vědomí. Malý výběr jídla, malý bazén, občas předraženo. Ale hotel vypadá skvěle, je tam čisto, jídlo moc dobré a některý personál je i příjemný a profesionální. Za hotelem stánek, který večer dělá vynikající steaky. Také je tam stánek se zmrzlinou. Restaurace v okolí jsou také velmi příjemné překvapení. Prostředí je skvělé. Stejně ale doporučuji se ubytovat v jiném hotelu.

Datum pobytu: červenec 2020
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli nghtmnofficial.
Recenzováno: 8. března 2020

Vše v pořádku. Pokoj velmi pěkný. Stravování výborné, hlavně domácí zákusky k snídani a večeři. O víkendu nás mile překvapil sekt k snídani. Každý si mohl dát kolik skleniček chtěl :-)
Sauna velmi příjemná. Hotelový bazén je malý, ale příjemně teplá voda. Vířívka byla super! Kdo by chtěl velký plavecký, tak kousek vedle je Aquafórum.

Tip ohledně pokoje: Hotel se nachází v centru města. Možnost parkování přímo u hotelu.
Datum pobytu: březen 2020
Poděkujte uživateli 14kate_ina_.
Recenzováno: 19. prosince 2019

Příjemný Spa hotel! Milá obsluha, jídlo výborné a hlavně čisté a klidné pokoje.
Dostatečně velký a teplý bazén a příjemné wellnes procedury, které jsou skvěle nacasovane, krásně jsme stihli i výlety, procedury jsou provadene i v neděli!
Parkování u Hotelu na soukromém placeném parkovišti je velká výhoda a není to až tak drahé.
Dostupnost centra "hned za rohem" a lázeňských kolonád je přímo super.
Musím pochválit celý personál s kterým jsem se dostala do styku, úsměv a příjemné vystupování a hlavně milé servírky v jídelně.
Určitě doporučuji!

Datum pobytu: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 702dominikan.
Recenzováno: 15. prosince 2019

Lečebný pobyt s 10 procedurami byl vstřícně personálem naplánován. Jednotlivé procedury kvalitně prováděny.
Vstupní lékařská prohlídka na úrovni.
Jednání recepce příjemná.
Obsluha v restauraci velmi ochotná. Výběr jídel vyhovující. I přes převažující německou klientelu přístup personálu velmi dobrý.
Všechny léčebné procedury byly poskytovány v prostorách hotelu a to byla velká výhoda. Františkovy Lázně jsou pěkné., takže hodnotím na výbornou!
Poloha hotelu umožňuje jak procházky po lázeňském městě,tak procházky v rozlehlých parcích. Pobyt ve spojení s léčebnými procedurami byl velice příjemný a prožili jsme zde krásnou dovolenou.
Cenově rozumné, takže jsme spokojeni.

Tip ohledně pokoje: pokoj komfort 111
Datum pobytu: listopad 2019