Fatamorgana Muzeum Iluzi
Parádní hodina srandy

Užily jsme si dost legrace při focení, přišly jsme brzy a byly jsme uvnitř sami. Krásně to tam voní... přečíst další informace

Recenzováno: 2. srpna 2020
Wendyzelena
Tachov, Česká republika
Úžasný zážitek

Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.

Recenzováno: 13. listopadu 2019
rossnerovam

Recenzováno: 23. srpna 2020

Nic moc,cekala jsem vic.Nejrychleji utracene penize za vstup,za 30 min jsme byli venku.Dovnitr se dostanete jen na zazvoneni a bohuzel neslo platit kartou - chyba spojeni.Malo prostoru a na nej se muselo vlezt hodne fotek.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli Tourist645784.
Maps24046628185, Администратор v zařízení Fatamorgana Muzeum Iluzi, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2020

Vážený hoste, děkujeme, že jste si udělal čas na hodnocení. Omlouváme se, že v ten den došlo k problému s terminálem . S pozdravem Liana.

Recenzováno: 2. srpna 2020

Užily jsme si dost legrace při focení, přišly jsme brzy a byly jsme uvnitř sami. Krásně to tam voní novotou.

Datum zážitku: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli Wendyzelena.
Maps24046628185, Администратор v zařízení Fatamorgana Muzeum Iluzi, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. srpna 2020

Vážený hoste, je to od Vás velmi milé, děkujeme, že jste napsal toto skvělé hodnocení. Jsme moc rádi, že se Vám toto místo líbilo. Rádi S přáním všeho nejlepšího Liana.

Recenzováno: 17. února 2020

Umění je se dostat vůbec dovnitř...zvenku zvonky, neoznačeny, kam se dozvoníte.Recepce?Návštěva 110,- Kč 1 dospělý a 1 dítě - nejrychleji vyhozené peníze..návštěva nám netrvala ani 5 minut - 2 malé místnosti ve sklepních prostorách, kde není k hnutí, tedy vás okamžitě vytlačují nervozní další hosté!Další prostory - jako Františkovy Lázně - nejsou, nahoře apartmány na privátní ubytování už jen.

Datum zážitku: únor 2020
Poděkujte uživateli miraseznam.
Recenzováno: 30. prosince 2019

S přáteli jsme hledali zábavu na zimní odpoledne, očekávali jsme něco poutavého co opravdu zabaví. Bohužel nás čekalo zklamání, zaměstnanci se neobtěžovali nás do prostorů doprovodit a v části nebylo rozsvícené světlo, což opravdu nedělalo dobrý dojem. V celém “areálu” bylo hrobové ticho, velice bychom ocenili alespoň hudbu do pozadí. Téměř všechny expozice se točí pouze o fotkách, takže pouhým okem je výstava docela nezajímavá.
Pokud chcete nasbírat pár zajímavých fotek na svůj instagramový profil, pravděpodobně budete spokojení. Pokud ale hledáte opravdovou zábavu, budete zklamaní.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 600lenkan.
Maps24046628185, Администратор v zařízení Fatamorgana Muzeum Iluzi, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. prosince 2019

Moc Vám děkujeme, že jste si udělal čas na hodnocení. Opravdu nás potěšilo, že jste si navštěvu Muzea Iluzi užili. S pozdravem, Liana.

Recenzováno: 13. listopadu 2019

Úžasný, neobvyklý zážitek. Ve Fatamorgana muzeu se nám líbilo úplně vše. Udělaly jsme si spoustu zajímavých fotek. Účast muzea jsme spojily s Únikovou hrou, která se nám také moc líbila - a bylo to krásně strávené odpoledne.
Také jsme byly spokojeny s velice příjemným a vstřícným personálem.
Doporučuji

Datum zážitku: listopad 2019
Recenze byla získána ve spolupráci s touto atrakcí.
Poděkujte uživateli rossnerovam.
Maps24046628185, Администратор v zařízení Fatamorgana Muzeum Iluzi, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. listopadu 2019