The Chamber
Nový zážitek

Moc jsme si to užily, perfektní zážitek,doporučujeme👍. Skvělá paní na telefonu, nápověda se... přečíst další informace

Recenzováno: 20. září 2020
Vikendak27
Únikovka

Recenzováno: 12. února 2020
RoboH1976
Rakovník, Česká republika

Recenzováno: 20. září 2020

Moc jsme si to užily, perfektní zážitek,doporučujeme. Skvělá paní na telefonu, nápověda se hodila. Ven jsme se dostaly

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli Vikendak27.
Maps24046628185, Администратор v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2020

Vážený hoste , děkujeme, že jste si udělal čas na hodnocení. Opravdu nás potěšilo, že jste si hru užil. Těšíme se brzy na shledanou! S pozdravem Liana.

Recenzováno: 12. února 2020

Naše první únikovka a super zážitek, který jsme si velmi užili. Místnost propracovaná, obsluha velmi příjemná, všechno nám vysvětlila a výborně nás vedla hrou. Bez ní by jsme se ven hned tak nedostali.

Datum zážitku: únor 2020
Poděkujte uživateli RoboH1976.
Maps24046628185, Администратор v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. února 2020

Vážení Hosté moc Vám děkujeme za krásné hodnocení. Bylo nám potěšením se o Vás postárat. A jsme velmi rádi, že se Vám úniková hra líbila. S přáním všeho nejlepšího Liana.

Recenzováno: 31. ledna 2020

Úniková místnost se nachází v nejvyšším patře moderní budovy, na jedné straně tu nebudete rušeni, nicméně počítejte se zkosenou střechou, pokud se jednou uhodíte do hlavy, dáte si následně pozor, aby se vám to podruhé nepodařilo ( ale určitě podaří :-) ). Začátek je rozhodně nejtěžším, najít první klíč se nám podařilo až díky nápovědě. Hra příjemně ubíhá, jen počítejte s tím, že některé předměty, které v místnosti objevíte, můžete použít několikrát. Pokud všechno v místnosti správně odhalíte, čeká vás bonus, který v zájmu dalších potenciálních hráčů nelze prozradit. Nám se podařilo v časovém limitu najít klíč a místnost opustit, to vše za pomoci drobných nápověd, které jsme pro jistotu konzultovali s asistentkou. Ta je zároveň recepční, takže pokud se jí nedovoláte na poprvé, není to proto, že by se vám nechtěla věnovat, ale má i jiné povinnosti :-).

Datum zážitku: leden 2020
Poděkujte uživateli liborh515.
Maps24046628185, Администратор v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 4. února 2020

Vážene hoste moc Vám děkujeme za hodnocení. Bylo nám potěšením se o Vás postárat, a pomáhát Vám v průběhu hry .Omlouváme se že jsme nemohli Vám se venovat v průběhu hry stoprocentně.Moc nám to mrzí že stala se taková situace.
Příště budeme S přáním všeho nejlepšího Liana

Recenzováno: 18. prosince 2019

Ve Františkových lázních není moc míst, kam jít za aktivní zábavou.
Úniková hra byla jasnou volbou.
Jednodušší a vhodná pro začátečníky i děti.
Doporučuji.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli jansty96.
MariannaCsa, Администратор v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 25. prosince 2019

Vážení hostě, děkujeme, že jste si udělalí čas na hodnocení. Opravdu nás potěšilo, že jste si unikovou hru užilí. S pozdravem, Marianna.

Recenzováno: 28. listopadu 2019

Skvělé, zábavné - užasný zážitek, všichni jsme byli nadšení. Obsluha milá a příjemná. Vřele doporučuji

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli otovka.
MariannaCsa, Администратор v zařízení The Chamber, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 5. prosince 2019