Recenzováno: 19. září 2020

V Pawliku jsem byl 3 týdny uprostřed léta. S ohledem na celosvětovou situaci jsem chápal nutnost nosit roušku, což zas takový problém nebyl. Pobyt jsem si maximálně užil a veškerému personálu děkuji. Těším se na setkání za rok, kdy bude, věřím, vše v normálu.

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli maxahonza.
Recenzováno: 13. července 2020

V tomto komplexu (Isis+Pawlik) jsem byla několikrát. Pobyt v lednu 2019 byl můj poslední. Ceny jsou čím dál vyšší, služby čím dál horší. Hotel zřejmě nečekal tolik hostů, takže procedury, které jsem potřebovala (fyzioterapie) nebyly k dispozici, místo toho bylo k dispozici osvěcování barevnou žárovkou Zepter, nebo LEDkami. Masáže trvají 15min atp. To, že je hotel koncipován pro nemocné Němce a zdravé Rusy mi nevadí. Letos lze získat na pobyt státní podporu 4000Kč. Po odečtení podpory je pobyt dražší, než byl před jejím vyhlášením! Kladem je velmi dobré jídlo, plavecký bazén a venkovní bazén (kde se hosté perou o slunečníky). V hotelu není klimatizace ani v pokojích superior A.

Tip ohledně pokoje: Budova A, rohový pokoj.
Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli 20petrap.
Recenzováno: 8. července 2020

Vše v naprostém pořádku, příjemný personál, pěkné ubytování, široká nabídka kvalitního jídla. Příjemné posezení a relaxace na sluneční louce hned vedle Aquafora. Hotel nabízí mimo krásného koupání i spoustu dalšího sportovního vyžití. V kavárně excelentní espresso.

Datum pobytu: červen 2020
Poděkujte uživateli 116jind_ichk.
Recenzováno: 1. března 2020

V hotelu jsme byli na týdenním pobytu s plnou penzí a s procedurami na konci října. Byli jsme ubytováni ve vedlejší budově spojené s hlavní budovou zasklenou chodbou. Pokoj byl hezký, nicméně nám byla trochu zima od okna, které moc netěsnilo.
Stravování bylo fantastické, vše formou bohatého rautu. Hotel pořádá v restauraci tematické večery, zažili jsme večer asijské kuchyně a Halloween, obojí skvělé.
Klinika s procedurami také splnila naše očekávání, měli jsme 2-3 procedury denně. Personál až na pár výjimek příjemný a vstřícný. Velká výhoda je umístění kliniky s procedurami přímo v hotelu. Propojení Císařských lázní s hotelem je rovněž v chladných měsících nedocenitelné.
Občas byl problém zaparkovat i přes zaplacený poplatek.
Pobyt se nám líbil a vřele doporučujeme!

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli MaryAndyPope.
Recenzováno: 10. února 2020 prostřednictvím mobilu

Hotel Pawlik, splňuje vše co si člověk může přát k spokojenému pobytu. Velmi dobrá a široká nabídka jídla. Všechny služby a procedury jsou v dosahu pár minut. Do Aquaforum dojdete pohodlně z pokoje v županu. Před hotelem je hned nádherný park, kde se můžete v klidu procházet. Pro sportovní nadšence je zde úschovna a nebo i půjčovna kol. Kulturni vyžití nemá chybu, mnoho koncertů různých žánrů, besed a výletů do okolí. Prostě se zaměstnanci snaží Vám splnit přání tak, aby jste se zde cítili jako doma!!!

Datum pobytu: únor 2020
Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec