krásná procházka

sice nebylo počasí tak akorát, ale přesto krásný zážitek, ochotná paní pokladní, příroda moc... přečíst další informace

Recenzováno: 14. října 2020
lenstick
Boží kus přírody

Recenzováno: 3. října 2020
roka66
Ostrava, Česká republika

Recenzováno: 3. října 2020

Tak tohle je teda bomba. Všechno je úžasné, taková přírodní scenérie v České republice je nádherná. Bublající zem na dvoukilometrovém okruhu včetně rašeliniště na dřevěných lávkách je prostě boží. Cena bohužel 100,-kč pro rodiny za 30 minut je ale opravdu dost..
Doporučuji navštívit Kladskou naučnou stezku, možná né tak skvělá, ale rozhodně zdarma.

Datum zážitku: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli roka66.
Recenzováno: 14. září 2020

Naprosto fantastické. Je to totiž jako vystřižené z jiné země. Někomu tento kus přírody připomíná dokonce cosi industriálního, uměle vytvořeného. Oceňuji záchrannou stanici v areálu, kde možno spatřit několik (ačkoli raněných, stále krásných) dravců.

Datum zážitku: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli MarketaJeanne.
Recenzováno: 5. září 2020

Zajímavé místo k návštěvě, které se jentak nevidí. Cesta vede skrz rezervace, kde můžete vidět termální prameny, bahenní sopky, nebo alespoň to co z nich zbývá, bohužel i zde se sucho projevuje a rovněž ale také celkově krásnou přírodu. Určitě stojí za to, alespoň jednou se sem podívat.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli Eli22222.
Recenzováno: 9. srpna 2020

I u nás máme zvláštnosti přírody a tohle je jedna z nich. Rozhodně doporučuji projít stezku. Nic podobného jsem nikde neviděl.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli _miroslav_koci.
Recenzováno: 5. července 2020 prostřednictvím mobilu

Pekna prochazka jak pro dospele tak pro deti. Prijemne zazemi s buferem, muzeum s dinosaury a moznost projet se detskym vlackem. Na 2-3 hodky o zabavu postarano. Doporucuji

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli bigyxx.