Přírodní rezervace stojí za zhlédnutí

Recenzováno: 6. října 2020
Vlasta665601
Boží kus přírody

Recenzováno: 3. října 2020
roka66
Ostrava, Česká republika

Recenzováno: 6. října 2020

Příjemná procházka po dřevěných chodnících s bublajicimi místy, obdivuhodná hříčka přírody s barevnými vrstvami. Poblíž uzkokolejna trať vláčku.

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli Vlasta665601.
Recenzováno: 3. října 2020

Tak tohle je teda bomba. Všechno je úžasné, taková přírodní scenérie v České republice je nádherná. Bublající zem na dvoukilometrovém okruhu včetně rašeliniště na dřevěných lávkách je prostě boží. Cena bohužel 100,-kč pro rodiny za 30 minut je ale opravdu dost..
Doporučuji navštívit Kladskou naučnou stezku, možná né tak skvělá, ale rozhodně zdarma.

Datum zážitku: říjen 2020
1  Poděkujte uživateli roka66.
Recenzováno: 14. září 2020

Naprosto fantastické. Je to totiž jako vystřižené z jiné země. Někomu tento kus přírody připomíná dokonce cosi industriálního, uměle vytvořeného. Oceňuji záchrannou stanici v areálu, kde možno spatřit několik (ačkoli raněných, stále krásných) dravců.

Datum zážitku: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli MarketaJeanne.
Recenzováno: 5. září 2020

Zajímavé místo k návštěvě, které se jentak nevidí. Cesta vede skrz rezervace, kde můžete vidět termální prameny, bahenní sopky, nebo alespoň to co z nich zbývá, bohužel i zde se sucho projevuje a rovněž ale také celkově krásnou přírodu. Určitě stojí za to, alespoň jednou se sem podívat.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli Eli22222.
Recenzováno: 9. srpna 2020

I u nás máme zvláštnosti přírody a tohle je jedna z nich. Rozhodně doporučuji projít stezku. Nic podobného jsem nikde neviděl.

Datum zážitku: červenec 2020
Poděkujte uživateli _miroslav_koci.