Doporučuji

Rády toto místo navštěvujeme. Každým rokem se zde zastavíme👍🍀. Je to místo, kde se zastaví hodně... přečíst další informace

Recenzováno: 20. září 2020
Vikendak27
Každý si musí sáhnout

Kdo by si nesáhl na Frantíka, jako by ve F.L. nebyl!! Bez fotky bychom nemohli odjet. Dcera sahala... přečíst další informace

Recenzováno: 9. srpna 2020
Wendyzelena
Tachov, Česká republika

Recenzováno: 20. září 2020

Rády toto místo navštěvujeme. Každým rokem se zde zastavíme. Je to místo, kde se zastaví hodně návštěvníků

Datum zážitku: září 2020
Poděkujte uživateli Vikendak27.
Recenzováno: 9. srpna 2020

Kdo by si nesáhl na Frantíka, jako by ve F.L. nebyl!! Bez fotky bychom nemohli odjet. Dcera sahala jenom na nohu teda :))

Datum zážitku: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli Wendyzelena.
Recenzováno: 2. března 2020

Po mnoha letech jsem opět zavítal do Fr.Lázní,nyní v zimním období.František měl tentokrát háčkovanou čepičku a bačkůrky.Je to místo symbolických návštěv a vzpomínek.

Datum zážitku: únor 2020
Poděkujte uživateli 333pavel.
Recenzováno: 12. února 2020

Už jsem ji napsala a před chvílí odeslala. Pokud bude třeba mohu připojit i moje fotografie. Byla jsem tam velmi spokojená a pochutnala jsem si jak na lázeňských oplatkách, tak i na zmrzlině.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli lvinsova.
Recenzováno: 10. prosince 2019

Byli jsme v zimě, kdy byl malý František oblečený do háčkované čepičky a bačkorek, aby kluk nezmrzl. Je to fajn místo pro pořízení snímků na památku. Určitě není mnoho tak milých a zároveň dokonale vytvořených soch. Okolí je lemováno zelení a celkově působí hodně optimisticky.

Datum zážitku: prosinec 2019
Poděkujte uživateli hanka169.