Nova Kolonada S Plynovymi Laznemi

Recenzováno: 11. listopadu 2019
Mirka P
Liberec, Česká republika

Recenzováno: 2. srpna 2020

Naše každodenní procházka, v teplém počasí jsme si připadaly jako na špacíru u moře. Palmy v květináčích tuto iluzi jenom potvrzují. Předzahrádky lákají k posezení. Všude čisto a pravý lázeňský ruch.

Datum zážitku: srpen 2020
2  Poděkujte uživateli Wendyzelena.
Recenzováno: 11. listopadu 2019

Z hotelu Savoy vedla naše pravidelná cesta ponejprv na kávu do kavárny Kolonáda, poté na vycházku do okolí nebo z centrálního parkoviště na výlet autem.

Datum zážitku: březen 2019
Poděkujte uživateli Mirka P.
Recenzováno: 25. října 2019

Nová Kolonáda je opravdu jedno z nejhezčích míst v tomto městě. Nachází se zde opravené Plynové lázně, klidné posezení. Jedna strany, část kolonády ukončena sochou Františka a jeho pramenem. Druhá část kolonády ukončena altánkem, fontánou. Dostatek míst na procházku, občerstvení. Daleko krásnější lázně než Karlovy Vary. Zajisté v budoucnosti ještě navštívíme.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli MARKETKA29.
Recenzováno: 26. srpna 2019

Plynové lázně pro ty, kdo nesnáší plynové injekce, procházka k dalším zajímavostem a přilehlým parkem k pramenům.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli mailmisa.
Recenzováno: 19. července 2019 prostřednictvím mobilu

Kolonáda je jedno z nejhezčích míst v lázních. Na jedné straně je ukončena fontánou a altánem, kde bývají koncerty, na protější straně sochou Františka a jeho pramen. Uvnitř lázeňské domy, restaurace a cukrárny. Krásné.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Bekulin.