“Diskotéka nejen pro starší”

Restaurace Gruzia
Kuchyně: Evropská
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Recenzováno: 27. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavé místo. Skvělá kuchyně ta dobré peníze. V devět ovšem nastoupí živá muzika která bere dech. Na první pohled se zdá, že nějací dva lidé si jdou jen tak brnknout, při druhém tónu však člověk musí uznat umění. Hrají moderní písničky, doprovázejí se na klávesy a zpěv je opravdu kvalitní. Dobré zažít. Malinké minus však, že bez rezervace si nemáte ani kam stoupnout natož sednout.

Poděkujte uživateli kanistrova.

Recenzováno: 12. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Nevím jak v sezóně, ale mimo sezónu je problém ve Františkových lázních s pozdní večeří po 20.h. Tady vám uvaří i později a jak rozhodně doporučuji výborně ochucený boršč, no a za zmínku stojí i výborně připravený stejk a tataráček.
Vynikající obsluha a kdo rád tancuje, může si tu i zatančit

Poděkujte uživateli Strasidlo007.
Recenzováno: 22. září 2019 prostřednictvím mobilu

Po 10 min co si nas nikdo nevsimal nam konene sonesli jidelni listek. Abychom urychlily objednání a donesení jídla vybraly jsme si polévku a detske jídlo i tak nez jidlo donesly jsme cekaly pul hodiny a to to bylo v dobe kolem jedne hodiny (tedy po obede a lide byly pouze na zahradce ve vetsine pripadu zrejme pouze na “pivku”). Jídlo je celkem dobre, obsluha příjemnosti moc neoplýva, prostredi ujde.
Ješte bych ocekavala ze kdyz za nama dorazi zbytek rodiny, čišnik se opta jestli si neco nove prichozi nechteji objednat. Zrejme poznal, ze nas prisli pouze vyzvednout ale kvuli dlouhemu cekani na jidlo se tu museli zdrzet a tak neni treba je nijak pozdravit a optat se... slusnost by to byla ale...

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli 180petran.
Recenzováno: 4. září 2019

Atmosféra skvělá,výborná testaurace s vynikající polévkou boršč s pirohem a ani jsem si nemusela dát hlavni jídlo, protože polevka s MASEM mne nasytila! Kdykoliv jsem ve Frantovkách tak tam zajdu na boršč! Take večery s živou hudbou jsou zde vynikající a zažila jsem i tanec na sudu, ne já, ale mladá dívčina se tam vrtěla v rytmu hudby! Tancuje se tam každý večer a každý večer je narváno a musíte mít rezervačku. Také posezení na terase nemá chybu!

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli jana i.
Recenzováno: 27. srpna 2019

jezdímwe do Františkových Lázní cca 20 let. Vždy jsme si nenechali ujít návštěvu tohoto podniku. Známe jeho menší i větší proměny. Musím uznat , že poslední renovace některých částí této restaurace je velmi pozitivní !! Byli jsme zde 18.8. letošního roku a je to moc hezké ! Jako vždy velmi ochotná obsluha, chutné jídlo za soliodní ceny a velmi dobré tankové pivo - Plzeň 12 !! Živá hudba jako vždy velmi solidní, takže si můžete i zatančit.

Poděkujte uživateli RytirMilo.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Gruzia, si také prohlíželi

Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Restaurace Gruzia? Sdílejte své zkušenosti!