“Oběd. ”

Kuchyně: Evropská
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Vhodné pro: Zvláštní příležitosti
Recenzováno: 10. října 2020 prostřednictvím mobilu

Restaurace je blízko centra. Posezení venku i vevnitř. Dali jsme si oběd byl vynikající. Ceny jsou trošku vyšší, ale stojí to za to.

Poděkujte uživateli Vaclavka66.

Recenzováno: 11. srpna 2020

Jídla jsou zde dost drahá, ale pivo velmi dobré, takže se tam stahují hosté z lázeňských hotelů a je večer obtížné dostat místo.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli hahnpetr.
Recenzováno: 4. srpna 2020

Výborný Boršč obsluha příjemná a rychlá rádi jsme se do této restaurace vrátili a doporučili ji našim známým.

Datum návštěvy: červen 2020
Poděkujte uživateli ivanamica2020.
Recenzováno: 29. května 2020 prostřednictvím mobilu

Restaurace je velikánská, avšak po koroně prakticky prázdná, takže obsluha byla celkem rychlá. Dali jsme si špíz z panenky, který byl obří, docela dobře opečený, ale nějak mu chyběla chuť. Ceny jsou rozumné. Restaurace je uvnitř tmavá, jela televize a do toho řvalo rádio. Moc tento typ podniků nemusím, takže tak průměr. V jídelním lístku je samé maso, velké porce, kdybych tam šla podruhé, už si asi nic nevyberu.

Datum návštěvy: květen 2020
Poděkujte uživateli HanaDufkova.
Recenzováno: 23. února 2020

Výborné točené Plzeňské pivo. Příjemná obsluha a super místo. V létě krásná terasa, výborné místo uprostřed lázeňského města.

Datum návštěvy: leden 2020
1  Poděkujte uživateli ricrt.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Gruzia, si také prohlíželi

Františkovy Lázně, Karlovarský kraj

Už jste navštívili Restaurace Gruzia? Sdílejte své zkušenosti!