“Skvělé místo pro setkání s přáteli”
Recenze Diverse Cafe

Diverse Cafe
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Hezky se tu sedí, mají dobrou kávu i čaj. Dá se zde učit a najdete i spoustu dalších dobrot. Milá obsluha, jen jednou se mi stalo, že z pána byl hodně cítit cigaretový kouř.

Poděkujte uživateli sarfias.

Recenzováno: 12. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemné místo, milá obsluha. Ceny jsou nižší než Hradecká klasika v centru. Mají zajímavou nabídku kávy, ze které si vybere určitě každý.

Datum návštěvy: duben 2019
2  Poděkujte uživateli Eva B.
Recenzováno: 15. června 2018 prostřednictvím mobilu

Moje nejoblíbenější kavárna v Hradci. Jezdím sem pracovat (wifi dostupná i na zahrádce), studovat i se bavit s kamarády. Doporučuji návštěvu nejen kavárny, ale také její zahrádky.
Díky milé obsluze a širokému výběru nápojů i dezertu, se nemusím bát, ze by se mi kavárna někdy omrzela.

Datum návštěvy: červen 2018
2  Poděkujte uživateli adlajesinova.
Recenzováno: 12. června 2018

Krásná kavárna v super lokalitě nedaleko nádraží i centra samotného (Gočárova třída).

Kavárna má velmi příjemný interiér, který Vám pomůže vytvořit Vaši "oázu klidu" ať už jste na kafíčku s kamarádkou, či hledáte to správné místo pro studium, anebo četbu knížky.

Mimo nabídku dortů domácí výroby (doporučuji úžasný Sachr a štrůdl!) cupcaků, kavárna nabízí také širokou nabídku kávy, čajů, limonád a dalších dobrot, které jsou často obměňovány.

I díky příjemné obsluze se jedná o jedno z mých nejoblíbenějších míst při návštěvě Hradce Králové♥

Datum návštěvy: únor 2018
3  Poděkujte uživateli 768dianae.
Recenzováno: 11. června 2018 prostřednictvím mobilu

Velmi hezky zařízená kavárna s širokým výběrem kávy , ale i dalších originálních nápojů a dezertů. V kavárně vás vždy uvítá moc milá obsluha která vám s výběrem vždy ráda pořadí. Doporučuji navštívit :)

Datum návštěvy: červen 2018
3  Poděkujte uživateli svabvojta.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Diverse Cafe, si také prohlíželi

Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Diverse Cafe? Sdílejte své zkušenosti!