“Skvělé místo”
Recenze To je Bistro.

To je Bistro.
Popis: Jsme Bistro, restaurace s kavárnou. Používáme základní čerstvé suroviny, ze kterých v kuchyni tvoříme slast na talíři. Dáte si u nás snídani, oběd, svačinu i sladké. Vše si vyrábíme sami. Odpoledne si můžete odpočinout u poctivě připravené výběrové kávy z evropských pražíren. Jsme tu pro vás od pondělí do pátku, 7:30 do 19 a v sobotu od 10 do 19. Kdy se zastavíte?
Recenzováno: 25. listopadu 2019

I přes velmi minimalistický interiér se zde člověku sedí velmi pěkně. Jídlo je chuťově bohaté a vždy mi chutnalo. Ceny jsou vyšší, nicméně jídlo je fakticky moc dobré. Výborný personál, klidně s vámi hodí kus řeči. Celý pobyt je jedna velká pohodička. Doporučuji i pro studenty, kam se zašít se chvíli učit.

Poděkujte uživateli sarfias.

Recenzováno: 23. října 2019

Bezkonkurenčně senzační obsluha, která je milá a starostlivá. Výborné dezerty a úžasné kafe. Vše jak má být!

Poděkujte uživateli Adela R.
Recenzováno: 13. října 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsem tam jen na skok. Dát si výbornou kávu a koupit si ji i domů. Ale už v minulosti jsem tam byl na snídani. Jako vždy byla obsluha moc milá. Prostředí krásné, doporučuji navštívit a něco ochutnat ;)

Poděkujte uživateli milanb550.
Recenzováno: 28. září 2019

Toto bistro jsem navštívila na doporučení kamarádky, která je navštěvuje pravidelně. Já jsem zde byla poprvé a určitě ne naposledy. Jídlo bylo skvělé a velmi se mi libí koncept jednoho vegetariánského jídla a jednoho jídla s masem, takže si vybere opravdu každý. Design kavárny je velmi příjemný, vzdušný, doplněný obrazy, které tomuto místu dodává nadčasovou atmosféru. Určitě doporučuji!

Poděkujte uživateli B_Vagner.
Recenzováno: 25. července 2019 prostřednictvím mobilu

Zašel jsem na oběd a byl jsem mile překvapen. Originální recepty a příjemné prostředí v nenápadném bistru.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli CZ6534.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo To je Bistro., si také prohlíželi

Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili To je Bistro.? Sdílejte své zkušenosti!