“Dobře vaří :-)”

Kuchyně: Evropská, Česká
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 30. prosince 2019

Byli jsme tam naposledy někdy před rokem. Příjemné tmavší prostřědí, v létě se zahrádkou na terase do parku. Jídlo výborné. Není co vytknout.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli JanaJi50012.

Recenzováno: 16. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi dobrá evropská kuchyně, příjemná obsluha, hezký výhled (z letní zahrady). Restaurace je hezká, s atmosférou. Ceny přiměřené. Doporučuji.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli marcinu2016.
Recenzováno: 15. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Rádi bychom velmi pochválili kuchaře a číšníky, kteří se o nás postarali. Profesionální přístup a velmi pěkné prostředí. Můžeme jen doporučit :)

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli 775monikaf.
Recenzováno: 20. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Tak výlet do Hradce a kam se najíst?Hejlík i já doporučuji.Nutno vejít do vnitrobloku a jste tam.Zimní zahrada je super, personál úžasný, výběr jídel tak akorát aby jste se dlouho nerozmýšleli.A vaří tady fakt dobře.Díky.

Poděkujte uživateli beneslu.
Recenzováno: 12. listopadu 2019

Do restaurace jsme dorazili v sobotu večer, bez rezervace. Bylo plno, ale ochotný personál našel cestu jak nás usadit a najít volné místo. Tak výborné jidlo jsem dlouho nejedl, čerstvý pstruh doporučuji. Víno také dobré. Vynikající obsluha, milá, nevtíravá ale pozorná. Ceny odpovídají kvalitě jídla a servisu. Za mě vynikající zážitek.

1  Poděkujte uživateli 217petrz.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Šatlava, si také prohlíželi

Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Restaurace Šatlava? Sdílejte své zkušenosti!