“Vyšší levl ”

Kuchyně: Evropská, Česká
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Možnosti stravování: Večeře, Pozdě v noci, Rezervace
Recenzováno: 11. října 2020 prostřednictvím mobilu

Prostředí 5, personál 4, jídlo 4. Krásné místo i projekt. Ceny vyšší, ale v koleraci s nabidkou služeb. Přesto dle mého soudu v chuti jídlu do TOPu "něco" chybělo...

2  Poděkujte uživateli drnda.

Recenzováno: 10. září 2020

V této restauraci jsem byl mnohokrát a vždy to bylo OK
Není co vytknout ani v kuchyni ani obsluze. Snaha to vylepšovat a přinášet nové věci je vidět .

Poděkujte uživateli WFLover.
Recenzováno: 26. srpna 2020

Super jídlo a obsluha. Jediná vítka jsou tvrdé lívance , i když jsme vratili jen kousek lívance nám naúčtovány nebyli super přístup určitě znovu navštívíme

Poděkujte uživateli davidkJ6702TK.
Recenzováno: 13. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí a vynikající jídlo. Menší lístek ale výběr ve kterém se nespletete. Šly jsme bez rezervace a tak se spokojily s horším stolem na terase ale to všechno vykompenzovalo jídlo a obsluha. Rozhodně vše na jedničku s hvězdičkou. Telecí líčka a dynove pyré výborné. Ceseer salát skvělý a polévka i dezerty luxusní. Menu jako takové je dražší ale vyplatí se to. Platíte za kvalitu a vyplatí se to. Jen kdyby se dalo někde zaparkovat. To byla hrůza.

Poděkujte uživateli radka21.
Recenzováno: 5. srpna 2020

Ač bez rezervace pan vrchni nás posadil ke stolečku pro dva na letní zahrádce restaurace. Je pravda, že jídelní lístek není na několika stranách, ale mám zkušenosti, že obsáhlý jidelní lístek je vetšinou ke škodě kvality. Objednaný steak byl vynikající a skvěle ho doplnilo doporučené červené víno. I manželka byla s jídlem a s namíchaným koktejlem spokojena . Po této zkušenosti jsme si rezervovali místo i na příští den. A nebyl problém si objednat i jídlo, které bylo v jídelním lístku předcházející den a v novém už ne. Opět vynikající jídlo, pití i obsluha. Za nás je Šatlava nejlepší restaurace v Hradci Králové.

Datum návštěvy: červenec 2020
Poděkujte uživateli 873petrt.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace Šatlava, si také prohlíželi

Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Restaurace Šatlava? Sdílejte své zkušenosti!