“Dobré jídlo v centru”

Kuchyně: Evropská, Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 27. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Pokud se chcete najíst v centru HrKr, můžete tento podnik s klidným srdcem zvolit. Je sice trochu dražší, ale s velkou pravděpodobností neurazí.

Vyzkoušeli jsme polévky, burger, žebra i pečenou zeleninu. Na závěr vydatného oběda jsme si dali jeden z lepších rumů. Se vším jsme byli spokojení. Pokud si budete dávat žebra, počítejte s tím, že jsou uzená.

Restauraci bych doporučila na rodinné obědy nebo jiná setkání, kdy potřebujete nakrmit více lidí s odlišnými chutěmi.

Poděkujte uživateli Monika M.

Recenzováno: 12. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Při sobotní návštěvě Hradce jsme se rozhodovaly s kamarádkou, kam zapadnout na fajn oběd Rozhodly jsme se pro Localis, umístěné na pěkném náměstíčku. Rozhodně se mi jako první líbil a padl mi do oka interiér. Vzhledově moc příjemné prostředí. Obsluha byla perfektní, milá, rychlá. Jídlo, v našem případě burgery, chutné, vynikající ihned na stole. Za mě určite za 1 a při další návštěvě se ráda vrátím .

Poděkujte uživateli lumracek.
Recenzováno: 31. července 2019

Výborný burger, úžasné spojení chutí. Určitě se zastavíme vyzkoušet další. Moc dobrá domácí limonáda, její mínus ovšem bylo kovové brčko (měla jsem se zeptat kolik času věnují jeho čištění..)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli kejtou.
Recenzováno: 10. července 2019

Parádní vejce Florentine a Benedikt. Skvělá volba pro snídani a obědové MENU. Jen mám problém si vybrat večeři, nemyslím si, že by měla být tahle restaurace "postavená" na burgerech, prostě mi to sem nepasuje... Bohužel Rumpsteak jsem dvakrát neměl kdovíjakej, Kuře supreme je dobrá volba, ale spíš pro ženskou (ale vůbec nejsou špatný!!) a žebra BBQ mi vysloveně nechutnaly. Jinak SNÍDANĚ úplná paráda.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli dramil2019.
Recenzováno: 31. května 2018 prostřednictvím mobilu

Super restaurace na náměstí v Hradci. Milá obsluha. Vše v pohodě- nápoje, jídlo i sendviče. Cenové relace odpovídající. Celkově hodnotím kladně.

Datum návštěvy: květen 2018
Poděkujte uživateli Bekulin.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Localis, si také prohlíželi

Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Localis? Sdílejte své zkušenosti!