“Vyzkoušejte noky! ”
Recenze Cook Look

Cook Look
Recenzováno: 27. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemná obsluha, dobré jídlo a skutečně domácí gnocchi

Zašli jsme sem na nedělní oběd a rozhodně jsme nelitovali. Měli jsme dva předkrmy a tři hlavní jídla.

Poněkud dlouhý jídelní lístek může trochu mást. Určitě ale neuděláte chybu, když si dáte těstoviny Carbonara nebo kterékoliv noky - ty byly skutečně highlightem naší návštěvy.

Poděkujte uživateli Monika M.

Recenzováno: 14. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Skvela italska restaurace nejen pro rodiny s detmi. Cast pro rodiny s detmi je oddelena a je tam dobre vybaveny detsky koutek a vsude je koberec. Na koutek vidite od stolu. Jidlo super, testoviny delaji domaci. Za nas spokojenost.

Poděkujte uživateli liagna.
Recenzováno: 12. října 2019

Je to restaurace, kde je oddělené sezení pro rodiny s dětmi. Pro děti tam je dětský koutek se spoustou hraček, takže se tam děti nenutí a my si v klidu posedíme. Většinou si dávám saláty, nebo těstoviny, které zde mají výborné.

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli Hana P.
Recenzováno: 28. září 2019

+ jídlo (kvalita surovin a zpracování je perfektní)
- okolo obědu čekací doba i kolem jedné hodiny!!!
- naprosto zmatená obsluha (výmluvy na jejich systém který zaměňuje čísla jídel uvedených v systému :-)), prostě nám regulérně donesli něco jiného než jsme si objednali, nealkoholické pivo donesou nevychlazené atd...
- prezentace menu (již několik měsíců/možná i let nemají některé položky a stále vám nosí proškrtaný jídelní lístek, např. Pilsner Urqell, navíc oprava je lístek od lístku odlišná)
- chování kuchaře (nemístné poznámky na procházející hosty, kdy se domnívá, že ho nikdo neslyší; při noční návštěvě zase jeho potřeba exhibovat prostřednictvím dost hlasitých sprostých slov)
- prostředí (pára z vaření jde do zadní části a je zde občas jako v sauně)
Celkově vzato tuctový podnik, který umí udělat dobré těstoviny a to je tedy v dnešní době zoufale málo.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Andrzej W.
Recenzováno: 14. června 2019 prostřednictvím mobilu

Vždy se dobře najim, na těstoviny jsou opravdu odborníci, domácí limodany taky na jedničku, interiér je také super jen na světla ta by mohla byt více intenzivnější☺️

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli veronikab280.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Cook Look, si také prohlíželi

Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili Cook Look? Sdílejte své zkušenosti!