Krása Hradce Králové

Po rekonstrukci krásná a krásnější. Jedná z nejvýraznějších staveb v HK. Doporučuji zavítat... přečíst další informace

Recenzováno: 5. března 2020
rejden
Hradec Králové, Česká republika
Skvěle povedená rekonstrukce

Recenzováno: 2. listopadu 2019
filipv753

Recenzováno: 2. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Úžasně rekonstruovaná věž. Interaktivní obrazovky se zajímavě zpracovaným popisem historie. Architekt měl parádní nápady s využitím kombinace dřeva a kovu. Výhled uchvatný.

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli filipv753.
Recenzováno: 13. října 2019

Zajímavě zpřístupněný prostor historické věže, Interaktivní obrazovky o historii města dobře popisují vše potřebné. Úchvatný pohled na zvon z bezprostřední blízkosti. Nádherný výhled.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli IveKoh.
Recenzováno: 9. října 2019

Stojí za to vystoupat až nahoru na věž. Krásný výhled na celý Hradec, nádherný zážitek, určitě doporučuji.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Barbora D.
Recenzováno: 6. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Když jsme se rozhodly poznat Hradec, Bílá věž byla první místo, které nás pro výlet napadl.
Krásné ilustrace jak město vypadalo dříve a jak bude vypadat v budoucnu. Interaktivní tabule s mnoha popisky, včetně schodů, které již mate za sebou. Neuvěřitelné umělecké kousky a kouzelný výhled na celou Hradeckou rovinu. Výšlap nám mohl trvat tak 30 minutek a vstupné bylo za pakatel. Rozhodně doporučuji.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Len_LAu.
Recenzováno: 2. srpna 2019

Bylo to super! Pěkně upravené schody. Na věž se vydali i ti, kteří na rozhledny nechodí, protože jim nedělají dobře výšky a rozhodně nelitovali. Jen by se tam mohla vyřešit ventilace vzduchu, jinak spokojenost!

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Cestujemesusmevem.