Recenzováno: 15. června 2017

Jela jsem do tohoto hotelu pouze na dvě noci na služební cestu.
Služby na recepci v pořádku, vyřízeno během 10 minut. Pokoje krásné, čisté. Koupelna prostorná a voňavá.
Hotel je na menším náměstíčku. Asi pět minut chůze je velký náměstí, kde je hodně restaurací, ale i pamětihodností. Stojí to za to, se tam projít.
Měla jsem v restauraci pouze snídaně- opravdu královské snídaně. Mnoho druhů jídla na výběr ( vejce, párečky, sýry, salámy, mléčné, sladké - všeho dostatek). Krásná jídelna - taky bych řekla královská. Welness taky fajn :)
Prostě fajn hotel :)

Datum pobytu: únor 2017
  • Typ cesty: Cestoval(a) jako jednotlivec
Poděkujte uživateli apazdnikova.
Recenzováno: 22. listopadu 2016

Pokoje hezké, čisté. Snídaně kontinentální, dostatek všeho, obsluha odpovídající. Welness centrum v hotelu, je na velmi dobré úrovni, dostatečný prostor, sauna, realaxační zóna je na dobré úrovni, včetně ochotného personálu.

Datum pobytu: prosinec 2015
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Karel T.
Recenzováno: 17. listopadu 2016

Trochu mně zklamalo Svatomartinské menu, kdy husa nebyla dobře připravena.
Kůžička na huse nebyla křupavá a maso nešlo "od kosti", naopak pak polévka byla vynikajicí.Dále mne překvapilo, že číšníci nebyly schopni doporučit víno a neměli vůbec přehled o vínu od moravských vinařů.

Datum pobytu: listopad 2016
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli vkch2016.
Recenzováno: 3. listopadu 2016

Kazdorocne se vydavam do Hradce na pracovni cestu a vybiram ubytovani.Letos poprve jsem zkusila U Kralovny Elisky a asi priste uz nepujdu jinam. Pristup pracovniku velice prijemny. Hotel je na hezkem miste a je opravdu utulnym hotylkem s krasnym stredem se sezenim,prostory snidane take krasne.Rozhodne muzu jen doporucit

Datum pobytu: říjen 2016
Poděkujte uživateli Zuzana V.
Recenzováno: 23. dubna 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel v centru Hradce Králové značeny jako čtyřhvězdičkový, nicméně výbavou odpovídá spíše třem hvězdam. Pokoj původne dobře zařízeny, ale zub času vykonal své. V koupelně kromě mýdla a koupací čepice nebylo nic z další kosmetiky . O šampón jsme museli požádat , což by se nemělo stávat. Malovalo se zřejmě hodně dávno a koberec by potřeboval vyčistit. Povlečení bylo roztrháno!!!!
Snídaně uspokojive, ale žádný zázrak nečekejte. Pečivo bylo čerstvé a personál byl ochotný. Celkový dojem tak na 2 hvězdy.

Datum pobytu: duben 2016
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně