“Jednoduše perfektní”

The Royal Maharaja Oriental Indian Restaurant
Kuchyně: Indická
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Vynikající jídlo a pití, skvělá atmosféra, příjemná obsluha a stylová hudba. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Dělají i výborná meníčka, dováží domů.. Proste perfektní!

Poděkujte uživateli sarfias.

Recenzováno: 23. října 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsem zde po 6-7 letech a opět jsem byl nadmíru spokojen. Meníčková polévka ( 22 Kč) luxusní, specialita týdne - jehněčí rizoto ( za 199 Kč) příjemně pálivé, porce že jsem si ještě 1/2 odnesl domů. Obsluha příjemná, doba čekání asi 20 minut. Opravdu úžasné použití rozmanitých koření. Doporučuji a rád se vrátím

Poděkujte uživateli 864pavelk.
Recenzováno: 11. srpna 2019

vše zde bylo skvělé, ochutnala jsem jídelní lístek od předkrmů po dezert a musím říct, že m+ překvapilo úplně všechno a to pozitivně včetn lahodného nápoje lassi, které miluji.

1  Poděkujte uživateli KlaraLIB1.
Recenzováno: 10. července 2019

Vynikající jídlo, které mě nikdy nezklamalo! Prozatím nejlepší indická restaurace, v které jsem kdy byl.. a prostředí jako v indický restauraci :)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli dramil2019.
Recenzováno: 7. července 2019

Dnes jsme zde byli s rodinou na veceri. Jidlo bylo velmi dobre a obsluha nemela problem s detmi. Za normalnich okolnosti bych dal 4* ale nejde to. Hlavni problem bylo pivo, ktere stalo 55 korun ale nedalo se pit. Pro porovnani chuti jsem si par minut na to dal Stejnou znacku v plechu (budvar) a bylo normalni. Pivo jsem vratil ale na uctence se objevilo. Dalsi problem byl, ze jsme si nemohli objednat Naan navic, jako predkrm (meli jsme 3 hlavni jidla, ani predkrm s naanem jako prilohou. Pry to kuchar zamitl. Ja tedy doporucuji zamitnout tuto restauraci.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Tomáš P.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo The Royal Maharaja Oriental Indian Restaurant, si také prohlíželi

Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili The Royal Maharaja Oriental Indian Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!