The Royal Maharaja Oriental Indian Restaurant
Kuchyně: Indická
Recenzováno: 30. prosince 2019

Párkrát jsme tam byli. Není co vytknout. Velký výběr jídel, připraveno za chvíli, ceny únosné. Obsluha příjemná ochotná a nevtíravá. Doporučuji.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli JanaJi50012.

Recenzováno: 25. listopadu 2019

Vynikající jídlo a pití, skvělá atmosféra, příjemná obsluha a stylová hudba. Vhodné i pro rodiny s dětmi. Dělají i výborná meníčka, dováží domů.. Proste perfektní!

Poděkujte uživateli sarfias.
Recenzováno: 23. října 2019 prostřednictvím mobilu

Byl jsem zde po 6-7 letech a opět jsem byl nadmíru spokojen. Meníčková polévka ( 22 Kč) luxusní, specialita týdne - jehněčí rizoto ( za 199 Kč) příjemně pálivé, porce že jsem si ještě 1/2 odnesl domů. Obsluha příjemná, doba čekání asi 20 minut. Opravdu úžasné použití rozmanitých koření. Doporučuji a rád se vrátím

Poděkujte uživateli 864pavelk.
Recenzováno: 11. srpna 2019

vše zde bylo skvělé, ochutnala jsem jídelní lístek od předkrmů po dezert a musím říct, že m+ překvapilo úplně všechno a to pozitivně včetn lahodného nápoje lassi, které miluji.

1  Poděkujte uživateli KlaraLIB1.
Recenzováno: 10. července 2019

Vynikající jídlo, které mě nikdy nezklamalo! Prozatím nejlepší indická restaurace, v které jsem kdy byl.. a prostředí jako v indický restauraci :)

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli dramil2019.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo The Royal Maharaja Oriental Indian Restaurant, si také prohlíželi

Hradec Králové, Královéhradecký kraj

Už jste navštívili The Royal Maharaja Oriental Indian Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!