Recenzováno: 9. října 2019

Již podruhé jsme byli ubytovaní v Hnízdě snů. Milý personál, hezké pokojíky, umístění v centru. Pouze vybavení koupelny by mohlo být modernější. Ovšem živou růži k snídani nám nikde jinde nikdy nedali...

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Barbora D.
Recenzováno: 31. srpna 2019

Klidné místo v historickém centru Hradce Králové. Péče o hosty je skvělá. Velmi čistý a světlý pokoj s novým nábytkem a vkusnými dekoracemi. Velmi mě to potěšilo. Jen škoda, že jsem tam byla jen jeden večer.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli Mimi C.
Recenzováno: 4. června 2018 prostřednictvím mobilu

Počítám se za velikého a nekompromisního kritika, nicméně u tohoto hotelu by mi superlativy nestačily.
Bezkonkurenční atmosféru vytváří milý a ochotný personal, čistota pokojů a celého hotelu, fantastické snídaně, skvělá lokalita.
Tento hotel si získal mé srdce a budu se do nej velmi ráda vracet s vědomím, ze můj pobyt zde bude naprosto perfektní!
Děkuji za pozornost.
M.

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli magdamko123.
Recenzováno: 10. listopadu 2017

V pensionu Hnízdo Snů jsme strávily jen jednu noc, ale i tak můžeme toto ubytování doporučit všem cestovatelům. Velmi milý personál, osobitý přístup, skvěle zařízený pokoj, klid a výborná lokace. Jen pár kroků od náměstí a Bíle věže, s možností parkování za poplatek přímo před domem. Skvělá snídaně!

Datum pobytu: listopad 2017
1  Poděkujte uživateli Alena143.
Recenzováno: 21. března 2016

Náš pobyt byl sice jen přes noc, ale i přes to o nás bylo postaráno jako o VIP hosty. Co jsme ocenili nejvíce bylo asi to, že zde nebyl naprosto žádný problém s požadavky na přípravu jídla speciální diety (bezlaktózová).

Datum pobytu: únor 2016
Poděkujte uživateli AddhellG.
Eva M, Vlastník v zařízení Penzion Hnízdo Snů, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 29. března 2016

:-) Moc děkujeme za krásnou recenzi. Když se k nám ještě někdy vydáte, určitě nás to potěší.